Povezane vesti
AMSS: Očekuje se pojačan saobraćaj
Blic 24.09.2017
U Srbiji se večeras očekuje veći broj vozila, najviše na prilazima većim gradovima, a posebno Beogradu, saopštio je AMSS. Ako dođe do nepredviđenih gužvi i zastoja, savetuje se vozačima da imaju više strpljenja i tolerancije za volanom. Prema poslednjim… »
AMSS: Saobraćaj u Srbiji umeren, popodne moguće gužve
Novi magazin 24.09.2017
Saobraćaj u Srbiji jutros je umerenog intenziteta, ali se u popodnevnim i večernjim satima na prilazima gradovima mogu očekivati veće gužve, saopštio je Auto-moto savez Srbije (AMSS). Na naplatnim rampama nema dužih zadržavanja, a Putevi Srbije mole… »
Na granici se čeka oko 20 minuta, gužve popodne
Radio 021 24.09.2017
Saobraćaj u Srbiji jutros je umerenog intenziteta, ali se u popodnevnim i večernjim satima na prilazima gradovima mogu očekivati veće gužve, saopštio je Auto-moto savez Srbije . Na naplatnim rampama nema dužih zadržavanja, a Putevi Srbije mole vozače… »
Vesti dana »

Đurica (Evropski pokret u Srbiji): Teme u govoru predsednice EK ključne za EU, Srbija je kap u moru
Danas pre 4 satijoš 2 povezane