Mali: Zna se ko je vodio kampanju protiv mene

Mali: Zna se ko je vodio kampanju protiv mene

B92 pre 21 dan
B92: Mali: Zna se ko je vodio kampanju protiv mene
Beograd -- Potpuno mi je jasno zbog čega sam bio predmet najprljavije i najodvratnije kampanje protiv mene i moje porodice u protekle tri godine, kaže Siniša Mali.
“Sada kada vidim ko je kandidat na drugoj strani onda vidim i ko je novac u kampanju protiv mene uložio proteklih godina, a to su Dragan Đilas i njegovi tajkuni”, rekao je Mali. Takođe, Mali je naveo da je ove godine na... »

Mali: Đilas stoji iza napada na mene

SEEbiz pre 21 dan
BEOGRAD - Gradonačelnik Beograda Siniša Mali izjavio je danas da će verovatno dati ostavku pre isteka svog mandata i da najverovatnije neće biti kandidat za gradonačelnika.
"Ja najverovatnije neću biti kandidat na narednim izborima i najverovatnije ću podneti ostavku pre isteka mog mandata, ali odlazim nasmejan. Odlazim ponosan na sve ono što smo uradili u prethodne tri godine", kazao je Mali... »

Mali: Đilas stoji iza napada na mene. Božović: Smešno porediti Malog i Vesića sa Đilasom

Beta pre 21 dan
Gradonačelnik Beograda Siniša Mali izjavio je danas da će verovatno dati ostavku pre isteka svog mandata i da najverovatnije neće biti kandidat za gradonačelnika. "Ja najverovatnije neću biti kandidat na narednim izborima i najverovatnije ću podneti ostavku pre isteka mog mandata, ali odlazim... »

Mali: Verovatno dajem ostavku, verovatno se ne kandidujem

B92 pre 21 dan
B92: Mali: Verovatno dajem ostavku, verovatno se ne kandidujem
Beograd -- Gradonačelnik Beograda Siniša Mali izjavio da će najverovatnije podneti ostavku pre kraja mandata i da se verovatno neće kandidovati na narednim izborima.
"Najverovatnije neću biti kandidat na narednim izborima i najverovatnije ću podneti ostavku pre kraja mandata, ali odlazim ponosan na sve što je u prethodne tri godine urađeno u gradu", rekao je Mali novinarima pre početka... »

Mali: Podneću ostavku pre kraja mandata, Đilas je vodio najprljaviju kampanju protiv mene

Nova ekonomija pre 21 dan
Gradonačelnik Beograda Siniša Mali izjavio je danas da će verovatno dati ostavku pre isteka svog mandata i da najverovatnije neće biti kandidat za gradonačelnika. "Ja najverovatnije neću biti kandidat na narednim izborima i najverovatnije ću podneti ostavku pre isteka mog mandata, ali odlazim... »

Evo koga je Mali napao i rekao: "Vodi kampanju da bi nastavio da pljačka i vratio grad tajkunima, možda i ne podnesem ostavku"

Pravda pre 21 dan
Gradonačelnik Beograda Siniša Mali pojasnio je novinarima ko vodi kampanju protiv njega i zašto ga ne zanima da podnosi ostavku.
Naime, on je kompletnu pažnju posvetio svom prethodniku na ovoj funkciji - Draganu Đilasu. - Kada je Đilas odlazio sa vlasti bilo je 108-109.000 nezaposlenih, u avgustu ove godine 90.628 lica, dakle 18.000 manje. Kada su Đilas i... »

Siniša Mali: Evo ko mi je "pakovao afere"

Mondo pre 21 dan
Gradonačelnik Beograda Siniša Mali kaže da mu je danas jasno zašto je bio predmet "prljave kampanje" koja se, kako kaže, vodila protiv njega i njegove porodice.
Foto: Mondo/Goran Sivački Siniša Mali je u izjavi novinarima bivšeg gradonačelnika Dragana Đilasa optužio da je ostavio javašluk u javnim preduzećima, ali ga je doveo i u direktnu vezu sa kampanjom koja se, kako kaže vodila... »

Mali napao đilasa: "Vodi kampanju da bi nastavio da pljačka i vratio grad tajkunima"

Blic pre 21 dan
Gradonačelnik Beograda Siniša Mali danas je kompletnu pažnju posvetio svom prethodniku na ovoj funkciji - Draganu Đilasu.
- Kada je Đilas odlazio sa vlasti bilo je 108-109.000 nezaposlenih, u avgustu ove godine 90.628 lica, dakle 18.000 manje. Kada su Đilas i Šapić sa njim bili ovde imali ste samo tri javna gradilišta, sada samo javnih imate 60.... »

Mali: Najverovatnije ću podneti ostavku

Mondo pre 21 dan
Gradonačelnik Beograda Siniša Mali izjavio je danas da će najverovatnije podneti ostavku pre kraja mandata i da se najverovatnije neće kandidovati na narednim izborima u Beogradu.
Foto: Mondo/Goran Sivački Mali je novinarima pre početka sednice Skupštine grada rekao da će najverovatnije podneti ostavku pre kraja mandata, ali da odlazi ponosan na sve što je u prethodne tri godine urađeno u gradu. Beogradski... »

Siniša Mali: Verovatno dajem ostavku, i verovatno...

Pravda pre 21 dan
Gradonačelnik Beograda Siniša Mali izjavio da će najverovatnije podneti ostavku pre kraja mandata i da se verovatno neće kandidovati na narednim izborima.
"Najverovatnije neću biti kandidat na narednim izborima i najverovatnije ću podneti ostavku pre kraja mandata, ali odlazim ponosan na sve što je u prethodne tri godine urađeno u gradu", rekao je Mali novinarima pre početka... »

Siniša Mali podnosi ostavku iz moralnih razloga: Odlazim pre kraja mandata, neću se kandidovati za gradonačelnika

Press pre 21 dan
Gradonačelnik Beograda Siniša Mali izjavio je danas da će najverovatnije podneti ostavku pre kraja mandata i da se najverovatnije neće kandidovati na narednim izborima u Beogradu.
Foto: Vlada Šporčić "Najverovatnije neću biti kandidat na narednim izborima i najverovatnije ću podneti ostavku pre kraja mandata, ali odlazim ponosan na sve što je u prethodne tri godine urađeno u gradu", rekao je Mali... »

Siniša Mali: Najverovatnije podnosim ostavku

Slobodna Evropa pre 21 dan
Gradonačelnik Beograda Siniša Mali izjavio je da će najverovatnije podneti ostavku pre kraja mandata i da se najverovatnije neće kandidovati na narednim izborima u Beogradu. "Najverovatnije neću biti kandidat na narednim izborima i najverovatnije ću podneti ostavku pre kraja mandata, ali odlazim... »

Mali: Verovatno ću podneti ostavku pre kraja mandata

Dnevnik pre 21 dan
BEOGRAD: Gradonačelnik Beograda Siniša Mali izjavio je da će najverovatnije podneti ostavku pre kraja mandata i da se najverovatnije neće kandidovati na narednim izborima u Beogradu.
Najverovatnije neću biti kandidat na narednim izborima i najverovatnije ću podneti ostavku pre kraja mandata, ali odlazim ponosan na sve što je u prethodne tri godine urađeno u gradu, rekao je Mali novinarima pre početka sednice... »

Direktna Banka kupuje Piraeus banku

Blic  pre 3 sata  još 1 povezana

U požarima u Portugalu od nedelje poginula 41 osoba

Večernje novosti  pre 3 sata  još 1 povezana
©2017 Netmark d.o.o.