Povezane vesti

"Mila, sada više ništa ne boli"

"Mila, sada više ništa ne boli"

Mondo 02.10.2017
Kolege i prijatelji se opraštaju od pevačice Done Ares, koja je preminula danas nakon duge i teške bolesti. Pevačica koja je 2005. godine pesmom "To mi nije trebalo" postala vlasnica hita godine Dona Ares, napustila nas je danas u 40. godini. Dona je… »
Odlazak pevačice Karleuša u suzama posle smrti Done Ares: Sve su nas sj***li NATO bombardovanjem; Halid Bešlić: Trebalo je…

Odlazak pevačice Karleuša u suzama posle smrti Done Ares: Sve su nas sj***li NATO bombardovanjem; Halid Bešlić: Trebalo je…

Večernje novosti 02.10.2017
Bosanske pevačica Dona Ares (40) preminula je danas posle duge i teške bolesti, a kolege sa estrade su u šoku posle odlaska. Bosanske pevačica Dona Ares (40) preminula je danas posle duge i teške bolesti, a kolege sa estrade su u šoku posle odlaska… »
Karleuša potresena doninom smrću: Plačem... Napadala sam je kada posustane i terala da se bori!

Karleuša potresena doninom smrću: Plačem... Napadala sam je kada posustane i terala da se bori!

Kurir 02.10.2017
Jelena Karleuša koja je na samom početku borbe sa bolešću bila velika podrška Doni. Pevačica je bila vidno potresena zbog smrti svoje koleginice. "Plačem. Borila se kao lav. Bila sam sigurna da će uspeti. Mnogo smo pričale, trudila sam se da joj… »

Vesti dana »