Povezane vesti

I Riberi na spisku povređenih: Francuz povredio ligamente, do proleća van terena

I Riberi na spisku povređenih: Francuz povredio ligamente, do proleća van terena

Hot sport 02.10.2017
Frank Riberi neće moći da pomogne ekipi Bajerna iz Minhena nakon što je doživeo povredu ligamenata, saopštio je danas bavarski klub. Riberi je povredu doživeo na meču sa Herte u Berlinu (2:2), i to u situaciji kada nije bio u duelu, već je… »
Rumenige: Žao mi je što je Riberi povredio sam sebe

Rumenige: Žao mi je što je Riberi povredio sam sebe

Mozzart sport 02.10.2017
Francuz se vraća na teren tek u januaru. Fudbaler Bajerna Frank Riberi povredio je ligamente kolena i biće van terena najmanje tri meseca, objavio je danas gigant iz Minhena. Iskusni 34-godišnji Francuz povredio se prošlog vikenda u Berlinu na meču… »
Riberi tri meseca van terena zbog povrede

Riberi tri meseca van terena zbog povrede

Večernje novosti 02.10.2017
Iskusni ofanzivac Bajerna povredio se prošlog vikenda u Berlinu na meču protiv Herte (2:2) u Bundesligi bez duela, već je nezgodno stao na loptu. Fudbaler Bajerna Frank Riberi povredio je ligamente kolena i biće van terena najmanje tri meseca, objavio… »
Postavljena dijagnoza - Evo koliko odsustvuje Riberi

Postavljena dijagnoza - Evo koliko odsustvuje Riberi

Sportske.net 02.10.2017
Dobre vesti, nije ono najgore. Frank Riberi se juče povredio u meču protiv Herte iz Berlina, morao je da napusti teren zbog povrede kolena, a mnogi su strahovali da se radi o ozbiljnoj povredi i da bi Francuz mogao možda i da završi karijeru imajući… »

Vesti dana »