Povezane vesti
Stefanović: Baze MUP nisu "hakerisane"
Danas 13.10.2017
Baze podataka Ministarstva unutrašnjih poslova do sada nijednom nisu imale uspešan hakerski ili neki drugi upad, tako da su netačni medijski napisi da su do sada iz njih "cureli podaci", izjavio je danas ministar Nebojša Stefanović. Zaštita baza podataka… »
Stefanović: Podaci MUP-a nikad nisu bili ugroženi
Blic 13.10.2017
Ministar unutrašnjih poslova Srbije Nebojša Stefanović izjavio je danas da se do sada nije desio nijedan uspešan napad na bazu podataka tog ministarstva i da vlada ozbiljno radi na razvoju održivih bezbednosnih sistema. Stefanović je na panelu "Povećanje… »
Stefanović: Potrebno povećati svest o sajber pretnjama
RTS 13.10.2017
Do sada nije bilo nijednog uspešnog napada na bazu podataka Minitarstva unutrašnjih poslova, izjavio je ministar Nebojša Stefanović na panelu "Povećanje otpornosti usluga e-uprave u Jugoistočnoj Evropi" u okviru Beogradskog bezbednosnog foruma. Kako je… »
Vesti dana »
FOTO VIDEO Nova godina stigla u Australiju: Pogledajte spektakularan vatromet u Sidneju
Nova pre 2 satajoš 27 povezanih
Vučić o energetskoj situaciji i NIS-u pod američkim sankcijama
Naslovi.ai pre 6 minutajoš 32 povezane
RTS: U Prištini podignuta još jedna optužnica za ratne zločine protiv albanskih zatvorenika
Danas pre 2 satajoš 22 povezane
Neradni dani u 2026. godini: Većina zaposlenih pravoslavne veroispovesti ukupno 12 dana neće raditi
Dnevnik pre 2 satajoš 17 povezanih
Hladno i oblačno vreme u Srbiji na poslednji dan 2025. godine sa slabim snegom na planinama
Naslovi.ai pre 1 satjoš 23 povezane



