Povezane vesti
Pala fatva u BiH: Islamska zajednica zabranila muslimanima da uzimaju kredite sa kamatom!
Kurir 24.10.2017
Veće muftija Islamske zajednice u BiH izdalo je fetvu (zabranu) uzimanja kamatnog kredita radi zadovoljavanja nužnih životnih potreba, koju je potpisao reisu-l-ulema Husein Kavazović, a u kojoj stoji da je opšte poznato da islam izričito zabranjuje… »
Islamska zajednica BiH protiv zaduživanja uz kamatu
RTS 24.10.2017
Veće muftija Islamske zajednice u BiH izdalo je fetvu (zabranu) o uzimanju kamatnog kredita radi zadovoljavanja nužnih životnih potreba, koju je potpisao reisu-l-ulema Husein Kavazović, a u kojoj stoji da je opšte poznato da islam izričito… »
Vesti dana »

Prva reakcija je da se pokrije sluh, ovde se samo vidi panika: Dačić o "Vortex ring gun-u" i istrazi FBI
Mondo pre 8 satijoš 23 povezane

Novosadski studenti tvrde da ih je policija tukla, MUP saopštava da su njihovi pripadnici bili smireni i profesionalni (VIDEO)
Insajder pre 4 satijoš 25 povezanih

Studenti i građani Beograda odaju počast žrtvama požara u Severnoj Makedoniji
Slobodna Evropa pre 10 satijoš 9 povezanih

Protest zbog hapšenja odbornika Kreni – promeni u Majke Jevrosime
N1 Info pre 3 satajoš 30 povezanih

Sednica Skupštine Novog Sada: Budžet i 150 tačaka usvojeni uz negodovanje opozicije i protest ispred zgrade
NIN pre 9 satijoš 62 povezane