Povezane vesti

Troje poslanika Dveri upalo u kabinet Maje Gojković

Troje poslanika Dveri upalo u kabinet Maje Gojković

Politika 31.10.2017
Boško Obradović rekao da je došao da pita zašto je isključen sa sednice „bez ikakvog obrazloženja” i da je kucao na vrata. Predsednica Skupštine Srbije Maja Gojković obavestila je novinare da je jutros u njen kabinet upalo troje poslanika… »
Gojković: Obradović i Dveri mi upali u kabinet, sama sam ih izgurala

Gojković: Obradović i Dveri mi upali u kabinet, sama sam ih izgurala

Dnevnik 31.10.2017
BEOGRAD: Predsednica parlamenta Maja Gojković kaže da je danas u njen kabinet upalo troje poslanika Dveri, među kojima je bio i lider te stranke Boško Obradović i tamo vikali, vređali i fizički je sprečavali da izađe iz kabineta. Na vanrednoj… »
Boško upao u Majin kabinet!

Boško upao u Majin kabinet!

Večernje novosti 31.10.2017
Poslanici Dveri verbalno napali predsednicu Skupštine. Gojkovićeva: Fašističko shvatanje parlamentarizma. Obradović: Hteo sam da pitam zašto me je neopravdano isključila sa sednica. POSLANICI Dveri upali su u utorak u kabinet predsednice Narodne… »
Gojković: Troje poslanika Dveri upalo u kabinet, ponosna sam što sam ih sama izbacila

Gojković: Troje poslanika Dveri upalo u kabinet, ponosna sam što sam ih sama izbacila

Insajder 31.10.2017
Predsednica Skupštine Srbije Maja Gojković izjavila je danas da su troje poslanika Dveri upali u njen kabinet, vređali je i onemogućavali da napusti prostoriju, a da je ona sama uspela da ih izbaci. Gojkovićeva je novinarima u Skupštini Srbije rekla… »
"Čekaj, je: L' ovo tvoja skupština, ja te pitam" Pogledajte kako je izgledao okršaj Boška Obradovića i Maje Gojković u…

"Čekaj, je: L' ovo tvoja skupština, ja te pitam" Pogledajte kako je izgledao okršaj Boška Obradovića i Maje Gojković u…

Blic 31.10.2017
"Izađite napolje", "Zakažite sastanak", "Nepravedno sam udaljen sa sednice", "Vi ste nasilni", može se čuti na snimku na kome su koplja "ukrstili" predsednica parlamenta Maja Gojković i lider Dveri Boško Obradović. Ona je danas optužila… »
Dan u Skupštini Srbije: Hamletovske nedoumice, ostavke i zakletva

Dan u Skupštini Srbije: Hamletovske nedoumice, ostavke i zakletva

Blic 31.10.2017
Poslanici Skupštine Srbije danas su na početku rada postavljali pitanja, a interesovali su se i za sudije i tužioce na KiM, zapošljavanje u stranim kompanijama, ali o tome da li će biti poštrene sankcije za poslanike koji zloupotrebljavaju… »
Gojković o izborima: Stav ću izneti na sastanku SNS

Gojković o izborima: Stav ću izneti na sastanku SNS

Blic 31.10.2017
Predsednica parlamenta Maja Gojković izjavila je danas da će svoj stav o eventulanim parlamentarnim izborima izneti na sastanku u Srpskoj naprednoj stranci, a potom će predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću i predsednici vlade Ani Brnabić preneti… »
Boško Obradović: Nismo napali Maju Gojković, pokucao sam na vrata... (VIDEO)

Boško Obradović: Nismo napali Maju Gojković, pokucao sam na vrata... (VIDEO)

Vesti online 31.10.2017
Šef poslaničke grupe Dveri Boško Obradović izjavio je danas da nije istina da su on i dvoje njegovih stranačkih kolega napali predsednicu Skupštine Srbije Maju Gojković. Obradović je novinarima u Skupštini rekao da su oni došli kod predsednice… »
VIDEO: Snimak sukoba poslanika Dveri i Maje Gojković u njenom kabinetu

VIDEO: Snimak sukoba poslanika Dveri i Maje Gojković u njenom kabinetu

Radio 021 31.10.2017
Predsednica Skupštine Srbije Maja Gojković saopštila je da je troje poslanika Dveri upalo u njenu kancelariju i vređalo je. Boško Obradović demantuje te tvrdnje i kaže da je samo došao po pojašnjenje. Prema njenim rečima, Boško Obradović… »
Gojković tvrdi da su je napali poslanici Dveri, Obradović demantuje

Gojković tvrdi da su je napali poslanici Dveri, Obradović demantuje

Danas 31.10.2017
Maja Gojković, predsednica Skupštine Srbije optužila je danas troje poslanika poslaničke grupe Dveri da su je napali u njenom kabinetu, da su vređali nju i članove njenog kabineta i onemogućili joj da napusti kabinet, ali da je naposletku ona sama… »
(Video) Pogledajte šta se zaista dogodilo u kabinetu Maje Gojković: Snimak skandala u Skupštini!

(Video) Pogledajte šta se zaista dogodilo u kabinetu Maje Gojković: Snimak skandala u Skupštini!

Kurir 31.10.2017
Lider Dveri Boško Obradović danas je pokušao da zakuca na vrata predsednice parlamenta Maje Gojković, kako bi dobio odgovor zašto je udaljen sa sednice, s obzirom na to da s tri opomene, koliko je dobio, po Pravilniku, može samo da mu se oduzme… »
Gojković tvrdi da je napadnuta u kabinetu, Dveri demantuju

Gojković tvrdi da je napadnuta u kabinetu, Dveri demantuju

N1 Info 31.10.2017
Predsednica Skupštine Srbije Maja Gojković saopštila je da je troje poslanika Dveri upalo u njenu kancelariju i vređalo je. Boško Obradović demantuje te tvrdnje i kaže da je samo došao po pojašnjenje. Prema njenim rečima, Boško Obradović… »
Bošku Obradoviću zabranjen ulazak na sednicu Skupštine

Bošku Obradoviću zabranjen ulazak na sednicu Skupštine

Insajder 31.10.2017
Predsedniku Dveri Bošku Obradoviću, juče je zabranjen ulazak na sednicu Narodne skupštine i tu odluku saopštilo mu je obezbeđenje, navodi se u saopštenju Dveri. Dveri su pokušale da dođu do predsednika Narodne skupštine, Maje Gojković, da se… »
Boško pozvao u gerilsku borbu

Boško pozvao u gerilsku borbu

Večernje novosti 30.10.2017
Lider Dveri revoltiran zbog kazne u parlamentu. PROGLAŠAVAM sve gerilske metode borbe protiv Vučićeve vlasti dozvoljenim. Neće im nigde više biti prijatno u javnosti kad nas sretnu - napisao je u ponedeljak na "Tviteru" lider Dveri Boško Obradović… »

Vesti dana »