Povezane vesti

Dodik: Prisluškivali su me jer nisu mogli da utvrde moju krivičnu odgovornost

Dodik: Prisluškivali su me jer nisu mogli da utvrde moju krivičnu odgovornost

Kurir 12.11.2017
On je rekao da je u pismu navedeno da nije pronađen nijedan element za njegovu krivičnu odgovornost i da je iz tog razloga zatraženo da se uspostavi prisluškivanje. Dodik je dodao da će u narednim danima proveriti zašto je to učinjeno i dodaje da… »
Afera prislupkivanje Dodik: Prisluškivan sam jer nema argumenta za krivičnu odgovornost

Afera prislupkivanje Dodik: Prisluškivan sam jer nema argumenta za krivičnu odgovornost

Večernje novosti 12.11.2017
Predsednik RS Milorad Dodik izjavio je da je dobio pismo od Suda BiH u kome ga obaveštavaju da je prisluškivan od strane bezbednosnih službi BiH, a da je nalog za takve mere izdat na osnovu zahteva tužilaštva u Sarajevu. Predsednik Republike Srpske… »
Dodik: Sud BiH me obavestio da sam bio prisluškivan

Dodik: Sud BiH me obavestio da sam bio prisluškivan

N1 Info 12.11.2017
Predsednik Republike Srpske (RS) Milorad Dodik izjavio je da je nedopustivo to što je kao predsednik RS bio prisluškivan, optužujući političke protivnike iz Saveza za promene da su pokušali da izvrše pritisak na Tužilaštvo BiH da protiv njega… »
Dodik: Nedopustivo je da me prisluškuju

Dodik: Nedopustivo je da me prisluškuju

Novi magazin 12.11.2017
Predsednik Republike Srpske (RS) Milorad Dodik izjavio je danas da je nedopustivo to što je kao predsednik RS bio prisluškivan, optužujući političke protivnike iz Saveza za promene da su pokušali da izvrše pritisak na Tužilaštvo BiH da protiv… »
Dodika prisluškivali jer nisu imali dokaze!

Dodika prisluškivali jer nisu imali dokaze!

Alo 12.11.2017
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas da je dobio pismo od Suda BiH u kome ga obaveštavaju da je prisluškivan od strane bezbednosnih službi BiH, a da je nalog za takve mere izdat na osnovu zahteva tužilaštva u Sarajevu zbog… »
Dodik: Prisluškivale me bezbednosne službe BiH

Dodik: Prisluškivale me bezbednosne službe BiH

RTS 12.11.2017
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da je dobio pismo od Suda BiH u kome ga obaveštavaju da je prisluškivan od strane bezbednosnih službi BiH, a da je nalog za takve mere izdat na osnovu zahteva tužilaštva u Sarajevu zbog istrage… »
Dodik: Prisluškivanje je nedopustivo, nisu pronašli ništa protiv mene

Dodik: Prisluškivanje je nedopustivo, nisu pronašli ništa protiv mene

Blic 12.11.2017
Predsednik Republike Srpske, Milorad Dodik, izjavio je danas da je sa stanovišta sistema nedopustivo to što je kao predsednik Republike bio prisluškivan, te da Sud i Tužilaštvo BiH nisu našli ništa protiv njega, kao i da mu nisu uputili ni… »
Dodik: Nema nijednog elementa za krivičnu odgovornost, zato su me prisluškivali!

Dodik: Nema nijednog elementa za krivičnu odgovornost, zato su me prisluškivali!

Srbija danas 12.11.2017
Dobio pismo od Suda BiH u kome ga obaveštavaju da je prisluškivan od strane bezbednosnih službi BiH. Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas da je dobio pismo od Suda BiH u kome ga obaveštavaju da je prisluškivan od strane… »

Vesti dana »