Povezane vesti

Burno u Partizanu: Samjuels ljut na Mutu Nikolića: Sve je sj***** jer me drži na klupi

Burno u Partizanu: Samjuels ljut na Mutu Nikolića: Sve je sj***** jer me drži na klupi

Sportal blic 15.11.2017
Partizan je izgubio od Albe u Evrokupu (96:80), a u hali "Aleksandar Nikolić" je vladalo, blago rečeno, neobično raspoloženje. Posle meča, u centru pažnje se našao Samardo Samjuels, ali ne zbog dobre partije. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS… »
Samjuels prozvao mutu: Zašto uvek ja? Sve je sje*ano jer me držiš na klupi

Samjuels prozvao mutu: Zašto uvek ja? Sve je sje*ano jer me držiš na klupi

Večernje novosti 15.11.2017
Poslednje pojačanje Partizana Samardo Samjuels je nakon utakmice protiv Albe putem svog Instagram profila žesto udario na trenera Miroslava Nikolića. Alba je još jednom ponizila Partizan,a sa tribina su se čuli povici “Muto odlazi”. Navijači… »
Nikolić: Nisam problem, mogu i da odem

Nikolić: Nisam problem, mogu i da odem

Dnevnik 15.11.2017
Košarkaši Partizana su doživeli poraz u hali "Aleksandar Nikolić" od nemačke Albe (96:80), a navijači su bili nezadovoljni i nisu štedeli ni trenera Miroslava Nikolića. U 33. minutu čuli su se i zvižduci treneru Nikoliću, kada je na minus 13… »
Nikolić prozvao Ražnatovića: Zagorac kaže da voli Partizan, a njegov menadžer...

Nikolić prozvao Ražnatovića: Zagorac kaže da voli Partizan, a njegov menadžer...

Vesti online 15.11.2017
Posle ubedljivog poraza od Albe u Pioniru, u šestom kolu Evrokupa, trener Partizana Miroslav Nikolić prozvao je "svemogućeg" menadžera Miška Ražnatovića, da koči transfer Radeta Zagorca u crno-beli tabor. - Izjavio je Zagorac da neće pare i da… »
Nikolić o "Muto odlazi" i transferu Zagorca: Izjavio da ga ne interesuju pare, a menadžer traži 20-30.000 evra mesečno

Nikolić o "Muto odlazi" i transferu Zagorca: Izjavio da ga ne interesuju pare, a menadžer traži 20-30.000 evra mesečno

Večernje novosti 14.11.2017
Voli Partizan, svaka mu čast, dobar je igrač momak, sve OK, neka dođe. Ali, mi imamo budžet iz kojeg ne možemo da izađemo - kaže trener Partizana. Trener košarkaša Partizana Miroslav Nikolić rekao je da je njegova ekipa u večerašnjem meču… »
Dokazuje se: Trener Albe: Prezadovoljan sam Penovim napretkom

Dokazuje se: Trener Albe: Prezadovoljan sam Penovim napretkom

Sportal blic 14.11.2017
Košarkaši Albe su zabeležili u peti trijumf u Evrokupu, jer su drugi put ove sezone nadigrali Partizan. Ovoga puta slavili su u hali "Aleksandar Nikolić" sa 96:80. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Pozdrav trenera dva tima Trener tima iz… »

Vesti dana »