Povezane vesti
Novosađani zovu komunalce zbog buke, dečjeg plača, papagaja
Radio 021 18.11.2017
Komunalna policija u Novom Sadu od početka godine primila je 15.504 prijave građana i institucija, što je u proseku nešto manje od 50 prijava dnevno. Kako pišu "Novosti", ako je suditi po pritužbama, Novosađanima najviše smeta buka koja dopire iz… »
Neobične pritužbe koje dobijaju komunalci: Građanima najviše smetaju komšije i kućni ljubimci
Srbija danas 18.11.2017
Komunalna policija svakodnevno primi u proseku oko 50 prijava. Komunalna policija u Novom Sadu od početka godine primila je 15.504 prijave građana i institucija, što je u proseku nešto manje od 50 dnevno. Ako je suditi po pritužbama, Novosađanima… »
Komunalna policija: Građanima smetaju bebe, papagaji, psi
Večernje novosti 18.11.2017
Komunalna policija pored ozbiljnih zadataka susreće se i sa neobičnim prijavama građana. Telefonom, redovnom poštom ili mejlom stiže im oko 50 prijava dnevno. KOMUNALNA policija u Novom Sadu od početka godine primila je 15.504 prijave građana i… »
Vesti dana »

Oglasio se kcv o stanju muškarca ranjenog u pucnjavi u Odžacima
Telegraf pre 12 minutajoš 10 povezanih

U ruskom napadu na Kijev dvoje ubijenih, nekoliko povrijeđenih
Al Jazeera pre 48 minutajoš 10 povezanih

Promenljivo vreme u Srbiji: Kiša, vetar i blag pad temperature
Glas juga pre 42 minutajoš 10 povezanih

Hitna pomoć: Kod Pančevačkog mosta jednog mladića udarila struja
Danas pre 36 minutajoš 10 povezanih