Povezane vesti

Vučić o presudi Mladiću: Svi smo znali šta će biti ishod

Vučić o presudi Mladiću: Svi smo znali šta će biti ishod

Slobodna Evropa 22.11.2017
Svi smo znali da će to da bude ishod, ne postoji nijedan čovek odavde da to nije znao, izjavio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić, komentarišući izrečenu presudu Ratku Mladiću. Kako je rekao - nije slušao izricanje presude. "Kao predsednik… »
Vučićeva reakcija na presudu Mladiću: Predsednik poslao važnu poruku svim Srbima

Vučićeva reakcija na presudu Mladiću: Predsednik poslao važnu poruku svim Srbima

Srbija danas 22.11.2017
Najveći zločinci nad Srbima hodaju slobodno. Predsednik Srbije reagovao je na presudu Haškog tribunala Ratku Mladiću. - Kao predsednik države nemam pravo da tumačim nepravosnažne presude. Ali znam koliko su u celom regionu emocije uzavrele i zato… »
Vučić o presudi Mladiću: Poštujmo žrtve, očuvajmo mir u regionu

Vučić o presudi Mladiću: Poštujmo žrtve, očuvajmo mir u regionu

Sandžak press 22.11.2017
Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić povodom presude bivšem generalu Ratku Mladiću poručio je građanima Srbije da moraju da počnu da gledamo u budućnost. “Ja sam predsjednik i kao predsjednik Srbije čini mi se da nemam pravo da tumačim… »
Vučić: Niko nije iznenadjen presudom Ratku Mladiću

Vučić: Niko nije iznenadjen presudom Ratku Mladiću

Beta video 22.11.2017
NOVI SAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da ne postoji nijedna osoba koja nije znala kakav će biti ishod sudjenja ratnom komandantu Vojske Republike Srpske Ratku Mladiću, koji je pred Haškim tribunalom osudjen na doživotni… »
Vučić o presudi Mladiću: Nije dan ni za radost ni za tugu, sada da gledamo u budućnost

Vučić o presudi Mladiću: Nije dan ni za radost ni za tugu, sada da gledamo u budućnost

Blic 22.11.2017
Predsednik Aleksandar Vučić rekao je danas da je presuda generalu Ratku Mladić očekivana, da on kao predsednik države ne može da komentariše nepravosnažnu presudu, a građanima Srbije poručio je da od danas počnemo da gledamo u budućnost i… »
Vučić o presudi Mladiću: Svi smo znali šta će da bude ishod

Vučić o presudi Mladiću: Svi smo znali šta će da bude ishod

N1 Info 22.11.2017
Svi smo znali da će to da bude ishod, ne postoji nijedan čovek odavde da to nije znao, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić, komentarišući izrečenu presudu Ratku Mladiću. Dodao je da nije slušao izricanje presude jer je bio na postavljanju… »
EVO ŠTA JE VUČIĆ IZJAVIO NAKON PRESUDE MLADIĆU!

EVO ŠTA JE VUČIĆ IZJAVIO NAKON PRESUDE MLADIĆU!

Sandžak haber 22.11.2017
Svi smo znali da će to da bude ishod, ne postoji nijedan čovek odavde da to nije znao, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić, komentarišući izrečenu presudu Ratku Mladiću. Dodao je da nije slušao izricanje presude. Za poštovanje svojih… »
Vučić: Presuda Mladiću očekivana, okrenimo se budućnosti

Vučić: Presuda Mladiću očekivana, okrenimo se budućnosti

Al Jazeera 22.11.2017
Vučić je pozvao sve građane Srbije da gledaju u budućnost te dodao da je važno očuvati mir u regiji. Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Novom Sadu da su svi znali kakav će biti ishod suđenja Ratku Mladiću, prvostepeno… »
Vučić se oglasio povodom presude Ratku Mladiću i poslao poruku građanima Srbije

Vučić se oglasio povodom presude Ratku Mladiću i poslao poruku građanima Srbije

Telegraf 22.11.2017
"Ja sam predsednik i kao predsednik Srbije čini mi se da nemam pravo da tumačim nepravosnažne presude" Predsednik Srbije Aleksandar Vučić povodom presude bivšem generalu Ratku Mladiću poručio je građanima Srbije da moramo da počnemo da gledamo u… »

Vesti dana »