Povezane vesti
Prijedorčanin osumnjičen za prevaru: Obećao zaposlenje i uzeo 2.500 KM
Blic 23.11.2017
Muškarac čiji su inicijali B.P. /33/ iz Prijedora osumnjičen je da je uzeo 2.500 KM od M.G. iz Srednje Lamovite, obećavajući da će mu u jednom privatnom preduzeću obezbediti zaposlenje. Protiv B.P. biće podnesen izveštaj Okružnom tužilaštvu u Prijedoru… »
Kostajnica: Neodgovornim poslovanjem oštetili market za oko 45.000 KM
Blic 23.11.2017
Prijedorska policija podnijela je izveštaj Okružnom javnom tužilaštvu protiv dve osobe, osumnjičena da su, kao odgovorna lica u jednom marketu u Kostajnici, zloupotrebom položaja oštetila to preduzeće za 45.174 KM. Izvještaj je podnesen protiv osoba G.V… »
Ukrale nakit tokom masaže: Lažne maserke u Bihaću ojadile ženu!
Kurir 23.11.2017
"Pošto ih je oštećena pustila u sobu, devojke su tražile od nje da skine sav nakit sa sebe, što je ona učinila, da bi prezenovale rad masažera, koji košta 200 KM, i masirale su oštećenu. Nakit je stavila u staklenu čašu, u kojoj se već nalazio i nakit… »
Vesti dana »
EPS produžio rok za popust na decembarske račune za struju! Kako ostvariti veću uštedu, ovo su uslovi
RTV Novi Pazar pre 47 minutajoš 24 povezane
Ministarstvo: Kvar na deponiji Duboko, procedne vode se izlile u Turski potok
NIN pre 52 minutajoš 16 povezanih
Hladno i vetrovito vreme; mogući ledeni dani naredne nedelje
Glas Zaječara pre 1 satjoš 19 povezanih
Tramp formirao odbor za mir za Gazu: Funkcije dobili Stiv Vitkof i Marko Rubio, najkontroverzniji član – Toni Bler
Nova pre 1 satjoš 12 povezanih



