Povezane vesti

(Video) Ovo nije Luna koju Ja poznajem: Anabela otvorila dušu i otkrila šokantne detalje o Kiji!

(Video) Ovo nije Luna koju Ja poznajem: Anabela otvorila dušu i otkrila šokantne detalje o Kiji!

Kurir 24.11.2017
Sve se zakuvalo kada je Kija ušla u rijlaiti. Nastala je opšta pometnja. Sloba od tada ne može da se smiri, a svakodnevno dolazi do trzavica između njega i Lune. Anabela Atijas, Lunina mama je i sama šokirana ponašanjem njene ćerke. "Ovo nije Luna… »
Anabela otvorila dušu: Ovo nije Luna koju ja poznajem

Anabela otvorila dušu: Ovo nije Luna koju ja poznajem

Blic 24.11.2017
Luna Đogani nalazi se pod velikim pritiskom u rijalitiju "Zadruga". Naime, ona je tamo u ljubavnom trouglu između Kije Kockar i Slobe Radanovića. Njena majka Anabela za emisiju "Ja to tako" kaže da ovakvu Lunu ne poznaje. - Ovo nije Luna koju ja… »
Rekla je da će ćutati, ali ne može! Anabela ponovo došla na TV i otkrila Kijinu tajnu!

Rekla je da će ćutati, ali ne može! Anabela ponovo došla na TV i otkrila Kijinu tajnu!

Press 24.11.2017
Iako je svesrdno branila ćerku Lunu Đogani od napada koji su stizali sa svih strana, Anabela Atijas je nedavno objavila da će se povući, te da više neće davati izjave zbog, kako je sama navela, narušenog zdravlja. Ipak, ona je odlučila da se… »

Vesti dana »