Povezane vesti

Predsednik u poseti jugu Srbije: Treća stanica - Klinički centar u Nišu (foto)

Predsednik u poseti jugu Srbije: Treća stanica - Klinički centar u Nišu (foto)

Srbija danas 17.12.2017
Vučić poručio da je zahvalan vrednim radnicima, kao i kompanijama koje su "uozbiljile svoj pristup" Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je u poseti Niškom i Pčinjskom okrugu. Na početku posete jugu Srbije, predsednik obilazi radove na južnom… »
Gledali smo Vučićevu verziju "Lajanja na zvezde" - i malo umrli u sebi

Gledali smo Vučićevu verziju "Lajanja na zvezde" - i malo umrli u sebi

Noizz 17.12.2017
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je sa svojom svitom jutros obišao radove na Koridoru 10, u Grdeličkoj klisuri u blizini Vladičinog Hana. Pomislio bi čovek "vest k'o i svaka druga" ali poenta je kako je stigao. Ništa crni BMW sa zatamnjenim… »
Vučić: Oba kraka Koridora 10 biće završena naredne godine

Vučić: Oba kraka Koridora 10 biće završena naredne godine

Južne vesti 17.12.2017
Na deonici južnog kraka Koridora 10 kroz Grdeličku klisuru u dužini od 26 km, završeno je nešto više od 90 % radova, a čitava deonica biće otvorena odjednom. Oba kraka, i južni i istočni biće kompletno završeni naredne godine, najavio je… »
Kasne radovi na Koridoru 10, Vučić vikao na Babića Vrla najlepša građevina u bivšoj Jugoslaviji, Koridor 10 gotov do…

Kasne radovi na Koridoru 10, Vučić vikao na Babića Vrla najlepša građevina u bivšoj Jugoslaviji, Koridor 10 gotov do…

Jugmedia 17.12.2017
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas radove na južnom kraku Koridora 10, deonica Caričina Dolina-Tunel Manajle, i najavio da će do kraja maja, početkom juna, biti završeni cela deonica od 26,5 kilometara i jedna cev tunela… »
Vučić obišao radove na Koridoru 10: Vičem ja na Babića, viče on na mene (foto)

Vučić obišao radove na Koridoru 10: Vičem ja na Babića, viče on na mene (foto)

Telegraf 17.12.2017
Predsednik Srbije pre odlaska u Niš obišao radove na važnoj deonici. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je jutros, u okviru posete Niškom i Pčinjskom okrugu, obišao radove na Koridoru 10, u Grdeličkoj klisuri u blizini Vladičinog Hana, a kasnije… »
Sve je spremno: Vučić danas obilazi radove na izgradnji Koridora 10 i fabrike Cumbotel

Sve je spremno: Vučić danas obilazi radove na izgradnji Koridora 10 i fabrike Cumbotel

Srbija danas 17.12.2017
Predsednik u poseti Niškom i Pčinjskom okrugu. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetiće danas Niški i Pčinjski okrug, gde će obići radove na izgradnji Koridora 10 i fabrike Cumbotel, a prisustovaće i otvaranju Kliničkog centra Niš. Prema… »

Vesti dana »