Povezane vesti

Mina Kostić svima otkrila da joj je Igor X napravio sina! On frapirao javnost besnom porukom: Nemojte da mi čestitate!

Mina Kostić svima otkrila da joj je Igor X napravio sina! On frapirao javnost besnom porukom: Nemojte da mi čestitate!

Kurir 17.12.2017
Mina Kostić otkrila je javnosti da je u blagoslovenom stanju već četiri meseca, kao i da nosi dečaka, a da je srećni otac Igor X, njen bivši partner. Podsetimo, Mina i Igor već imaju osmogodišnju kćerkicu Anastasiju, zbog koje su ostali u… »
ŠOK PRIZNANJE! MINA KOSTIĆ U ČETVRTOM MESECU: Trudna sam, Igor X mi je NAPRAVIO SINA! (FOTO)

ŠOK PRIZNANJE! MINA KOSTIĆ U ČETVRTOM MESECU: Trudna sam, Igor X mi je NAPRAVIO SINA! (FOTO)

Svet & Skandal 17.12.2017
Folk pevačica Mina Kostić nedavno se pohvalila da je prebrodila jedan od svojih najvećih strahova zbog svoje osmogodišnje ćerke Anastasije, koja joj je najvažnija u životu, a za Pink.rs priznala je da su je ranije u tome sputavale loše osobe koje… »
Ponovo čeka dete sa "klošarom"? (foto, video)

Ponovo čeka dete sa "klošarom"? (foto, video)

Mondo 17.12.2017
Poznata pevačica otkrila je da je zatrudnela sa nekadašnjim nevenčanim suprugom Igorom Kostićem, sa kojim ima osmogodišnju ćerku Anastasiju. Folk pevačica Mina Kostić je u intervjuu za "Pink.rs" prvo pomenula "klošare" koji su je sputavali u… »
Šok priznanje mine Kostić: Trudna sam već 4 meseca! Bivši mi je napravio sina!

Šok priznanje mine Kostić: Trudna sam već 4 meseca! Bivši mi je napravio sina!

Kurir 17.12.2017
Naime, ona je otkrila da su je ranije u nekim stvarima sputavale loše osobe koje su je okruživale. "Konačno sam položila vožnju! Ranije sam izvozila 40 časova, ali nisam išla do kraja… A trebalo je. Tako je to kada se uhvatiš sa nekim klošarima… »
Šok priznanje naše pevačice: "Trudna sam, bivši mi je napravio sina"

Šok priznanje naše pevačice: "Trudna sam, bivši mi je napravio sina"

Blic 17.12.2017
Mina Kostić izjavila je da je u četvrtom mesecu trudnoće, a da joj je dete napravio nekadašnji suprug Igor X. Iako već sedam godina nisu zajedno, Mina je za "Pink.rs" priznala da imaju odnose. - Desi se tako ponekad neki seks (smeh)... Kako mi… »

Vesti dana »