Povezane vesti
Dua Lipa ne bi postala najtraženija pevačica današnjice da je ostala na Kosovu!
Svet plus 26.11.2018
Dua Lipa ima samo 23 godine, a već je izgradila karijeru, uz pomoć velikih hitova poznatih širom sveta. Njeni roditelji su poreklom sa Kosova, a ona kaže da nikada ne bi postigla ovoliko da je ostala tamo. Pevačica je rođena u Londonu, ali nekoliko… »
Dua Lipa: Ne bih postala pevačica da nisam otišla sa Kosova
Tračara 26.11.2018
Dua Lipa je u ovom trenutku pevačica koja je najviše puta streamovana na internetu, a upoznali smo je hitovima New Rules i Scared To Be Lonely. Iako ima tek 23 godine, važi za jednu od najtraženijih muzičarki današnjice, a dobro je poznato i da su njeni… »
Vesti dana »

Tepić se obratila Brnabić otvorenim pismom: Predsednica Skupštine nije osudila napad na narodnog poslanika
Radio 021 pre 24 minutajoš 27 povezanih

Demonstranti priznali napad na policiju, dobili uslovne kazne: Gađali ih flašama i limenkama
Blic pre 1 satjoš 36 povezanih

Vremenska prognoza Srbije: Danas vrelo i suvo, lokalni pljuskovi i grmljavina, sutra svežije i nestabilno vreme sa kišom
Naslovi.ai pre 20 minutajoš 46 povezanih

Putin održao sastanak u Kremlju o rezultatima razgovora sa Trampom /video/
Sputnik pre 1 satjoš 98 povezanih

Infrastruktura železnice Srbije instalirala mernu opremu u Prokopu za praćenje bezbednosti konstrukcije
Naslovi.ai pre 1 satjoš 24 povezane