Povezane vesti

Koronavirs između SAD i Kine, zašto Tramp optužuje Peking

Koronavirs između SAD i Kine, zašto Tramp optužuje Peking

RTS 01.05.2020
Sa više od milion zaraženih i 64.000 umrlih, Sjedinjene Države najteže su pogođene koronavirusom u svetu. Uz ljudske žrtve, visoku cenu plaća i američka ekonomija koja je u prvom tromesečju pala za 4,8 odsto. Pandemija je bacila senku i na… »
Tramp tvrdi da je koronavirus nastao u kineskoj laboratoriji

Tramp tvrdi da je koronavirus nastao u kineskoj laboratoriji

Vesti online 01.05.2020
Predsednik SAD Donald Tramp je, bez obelodanjivanja dokaza, optužio Kinu da je stvorila koronavirus u laboratoriji. On je to učinio svega nekoliko sati pošto je Nacionalna bezbednosna agencija, NSA, zaključila da virus nije stvoren u laboratoriji… »
Tramp optužio Kinu: “Korona potiče iz laboratorija u Vuhanu”

Tramp optužio Kinu: “Korona potiče iz laboratorija u Vuhanu”

Nova 01.05.2020
Američki predsednik Donald Tramp u četvrtak je rekao da je uveren da koronavirus možda potiče iz kineske laboratorije za virologiju, ali je odbio da to i dokaže, čime je samo pojačao napetost sa Pekingom zbog pitanja porekla smrtonosne bolesti… »
Tramp zapretio da će Kini uvesti kazne oporezivanjem zbog korona virusa

Tramp zapretio da će Kini uvesti kazne oporezivanjem zbog korona virusa

Danas 01.05.2020
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da planira kaznene takse Kini pošto smatra da ima dovoljno dokaza koji ukazuju da korona virus potiče iz jedne laboratorije u Vuhanu, koja je nedavno kritikovana zbog nedostatka transparentnosti. Tramp je u… »
Tramp planira kaznene mere prema Kini jer smatra da je odgovorna za koronu

Tramp planira kaznene mere prema Kini jer smatra da je odgovorna za koronu

N1 Info 01.05.2020
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da planira kaznene takse Kini pošto smatra da ima dovoljno dokaza koji ukazuju da koronavirus potiče iz jedne laboratorije u Vuhanu, koja je nedavno kritikovana zbog nedostatka transparentnosti. Tramp je u… »
Tramp: Video sam dokaz da je virus iz laboratorije u Vuhanu

Tramp: Video sam dokaz da je virus iz laboratorije u Vuhanu

Sputnik 01.05.2020
Američki predsednik Donald Tramp tvrdi da je video dokaze da je virus korona potekao iz laboratorije u Vuhanu, ali kaže da ne može da ih otkrije. Tramp je na konferenciji za novinare u Beloj kući rekao da ne može da kaže zašto je uveren da je virus… »
Tramp ne odustaje: Video sam dokaz da je virus iz laboratorije u Vuhanu

Tramp ne odustaje: Video sam dokaz da je virus iz laboratorije u Vuhanu

Mondo 01.05.2020
Američki predsednik Donald Tramp tvrdi da je video dokaze o poreklu korona virusa iz laboratorije u Vuhanu, ali kaže da ne može da ih otkrije. Američki predsednik Donald Tramp tvrdi da je video dokaze o poreklu korona virusa iz laboratorije u Vuhanu… »
Tramp: Video sam dokaz da je virus iz laboratorije u Vuhanu, ali ne mogu da vam otkrijem

Tramp: Video sam dokaz da je virus iz laboratorije u Vuhanu, ali ne mogu da vam otkrijem

Telegraf 01.05.2020
Tramp je ocenio da Kina ili nije mogla da zaustavi širenje korona virusa ili je dozvolila da se on proširi. Američki predsednik Donald Tramp tvrdi da je video dokaze da je korona virus potekao iz laboratorije u Vuhanu, ali kaže da ne može da ih… »

Vesti dana »