Povezane vesti

Azarenka: Mislila sam da sam nedodirljiva

Azarenka: Mislila sam da sam nedodirljiva

N1 Info 11.09.2020
San Viktorije Azarenke u Americi i dalje traje. Beloruskinja se plasirala u finale US opena. Slavila je u duelu sa Serenom Vilijams 1:6, 6:3, 6:3. Posle sedam godina stigla je do meča za titulu na Gren slemu u Njujorku. „Mnogo toga se promenilo za… »
Serena pala, Azarenka sa Osakom u finalu!

Serena pala, Azarenka sa Osakom u finalu!

Sportske.net 11.09.2020
U subotu finalni meč US Opena. Beloruska teniserka Viktorija Azarenka i Naomi Osaka iz Japana igraće u finalu ženskog singla na Otvorenom prvenstvu SAD. Azarenka je u polufinalu pobedila favoritkinju, domaću teniserku Serenu Vilijams. Nekada prva, a… »
Azarenka i Osaka u finalu US Opena

Azarenka i Osaka u finalu US Opena

Dnevnik 11.09.2020
NjUJORK: Beloruska teniserka Viktorija Azarenka i Japanka Naomi Osaka igraće u finalu ovogodišnjeg US Opena u Njujorku. Azarenka je u prvom polufinalu pobedila domaću teniserku Serenu Vilijams posle preokreta i skoro dva sata igre 1:6, 6:3, 6:3, dok je… »
Šok u Americi – ispala i Serena, u finalu Osaka i Azarenka

Šok u Americi – ispala i Serena, u finalu Osaka i Azarenka

Nova 11.09.2020
U finalu US Opena u konkurenciji teniserki igraće Naomi Osaka i Viktorija Azarenka. Japanska teniserka je do prilike da se bori za titulu stigla pobedom protiv Amerikanke Dženifer Brejdi u tri seta rezultatom 7:6, 3:6, 6:3. Osaka je došla do… »
Azarenka i Osaka finalistice US Opena

Azarenka i Osaka finalistice US Opena

Al Jazeera 11.09.2020
Obje izbacile domaće takmičarke, Bjeloruskinja Serenu Williams, a Japanka Jennifer Brady. Bjeloruskinja Viktorija Azarenka i Japanka Naomi Osaka finalistice su teniskog turnira u New Yorku US Open i to nakon što je Azarenka u polufinalu eliminirala… »
Azarenka preokretom protiv Serene do finala! (VIDEO)

Azarenka preokretom protiv Serene do finala! (VIDEO)

Vesti online 11.09.2020
Beloruska teniserka Viktorija Azarenka pobedila je Serenu Vilijams i plasirala se u finale US opena. Azarenka je posle skoro dva sata tenisa bila bolja uz preokret – 1:6, 6:3, 6:3. Ovo je bio 24. duel Amerikanke i Beloruskinje i tek peta pobeda… »
Ispala Serena: Osaka i Azarenka u finalu Njujorka

Ispala Serena: Osaka i Azarenka u finalu Njujorka

Mozzart sport 11.09.2020
Ništa od američkog borbe za trofej na US openu. Beloruskinja Viktorija Azarenka i Japanka Naomi Osaka igraće u finalu US opena. Azarenka je posle velike borbe i preokreta bila bolja od Serene Vilijams sa 2:1 (1:6, 6:3, 6:3), dok je Osaka takođe u tri… »
Šok na US openu: Serena prvi put izgubila od nje na velikom turniru!

Šok na US openu: Serena prvi put izgubila od nje na velikom turniru!

Mondo 11.09.2020
Osvojila je prvi set sa 6:1, ali onda se dogodio veliki obrt. Osvojila je prvi set sa 6:1, ali onda se dogodio veliki obrt. Serena Vilijams (39) tri i po godine nije osvojila grend slem i čekaće bar do Rolan Garosa (27. septembar – 11. oktobar). U… »

Vesti dana »