Povezane vesti

Vučić o Stefanoviću: Nismo bliski kao ranije

Vučić o Stefanoviću: Nismo bliski kao ranije

Politika 31.12.2021
„Da li bi u nekoj drugoj stranci opstao Vladimir Đukanović koji posle mog nastupa, u kojem se potrudim da objasnim građanima zašto je važno da na referendumu glasaju „da”, na svom potkastu kaže da će glasati protiv ustavnih promena”, upitao… »
Vučić: „Tomu“ nisam gledao jer nisam imao vremena

Vučić: „Tomu“ nisam gledao jer nisam imao vremena

Nova 31.12.2021
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas da nije gledao film "Toma" dodajući da to nije učinio jer nije imao vremena. Vučić je na TV K1 obećao da će taj film odgledati primećujući da su na RTS-u producenti filma Željko Joksimović i Dragan… »
Vučić: Srbija nije podeljena, naprotiv, nikad ujedinjenija

Vučić: Srbija nije podeljena, naprotiv, nikad ujedinjenija

Dnevnik 31.12.2021
BEOGRAD: Srbija nije podeljena, naprotiv, nikad ujedinjenija i jedinstvenija, poručio je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić. To govore oni koji žele sebi da daju na značaju, većem nego što ga stvarno zaslužuju, rekao je Vučić u emisiji… »
Vučić: Važna sloboda govora, ali i odustajanje od samoponižavanja

Vučić: Važna sloboda govora, ali i odustajanje od samoponižavanja

RTV 31.12.2021
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, u novogodišnjem intervjuu televiziji K1, da više voli Badnjak od jelke. Predsednik najavljuje da će, ukoliko ponovo bude predsednik, to biti njegov poslednji mandat. Vučić je, u emisiji… »
Vučić: Na sednici SNS ćemo videti ko šta radi, odnos sa Nebojšom Stefanovićem poslovan

Vučić: Na sednici SNS ćemo videti ko šta radi, odnos sa Nebojšom Stefanovićem poslovan

Beta 31.12.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će 4. ili 5. januara biti održana sednica Srpske napredne stranke (SNS) na kojoj će se videti, kako je naveo, ko, šta i koliko radi, a "ko je od funkcionera otišao na odmor u Dubai". Tokom… »
Vučić: U maju ću objasniti zašto se povlačim sa čela stranke

Vučić: U maju ću objasniti zašto se povlačim sa čela stranke

Pravda 31.12.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je jutros da Srbija nije podeljena zemlja. – Ma kakvi. Srbija je mnogo jedinstvenija nego ikad – kazao je Vučić. On je upotrebio fudbal za paradigmu, i naveo je da ljudi žele da vide da se neko bori i da… »
Predsednik: Nisam srećan što u državi još postoji socijalistički sindrom; Ako budem predsednik, to će biti poslednji…

Predsednik: Nisam srećan što u državi još postoji socijalistički sindrom; Ako budem predsednik, to će biti poslednji…

RTV 31.12.2021
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić kritikovao je danas, u intervjuu za televiziju K1, socijalistički sindrom prisutan kod vlasti i rekao da nije srećan ako država upravlja nečim kao što je akvapark u Nišu. “Ljudi misle samo “daj”… »
"Imam samo jednu devetku, sve ostale desetke": Vučić o sportu, ekonomskim rezultatima, praznicima: U boljim sam odnosima sa…

"Imam samo jednu devetku, sve ostale desetke": Vučić o sportu, ekonomskim rezultatima, praznicima: U boljim sam odnosima sa…

Blic 31.12.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostuje danas u jutarnjem programu na K1 televiziji, gde je poručio da je Srbija ujedninjenija i jedinstvenija nego ikad ranije. On je govorio o odlasku fudbalske reprezentacije na SP u Katar. - Da je Srbija duboko… »
Vučić: U maju ću objasniti zašto se povlačim sa čela stranke

Vučić: U maju ću objasniti zašto se povlačim sa čela stranke

Vesti online 31.12.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je jutros da Srbija nije podeljena zemlja. – Ma kakvi. Srbija je mnogo jedinstvenija nego ikad – kazao je Vučić. On je upotrebio fudbal za paradigmu, i naveo je da ljudi žele da vide da se neko bori i da… »
Vučić: Ako budem predsednik,to će biti poslednji mandat

Vučić: Ako budem predsednik,to će biti poslednji mandat

Dnevnik 31.12.2021
BEOGRAD: Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas da ukoliko bude predsednik i u narednih pet godina, to bi bio svakako poslednji njegov mandat na toj funkciji i dodao da se ne bi vraćao na mesto premijera. "Svakako bi bio poslednji mandat ako do… »
Predsednik Vučić: U Srbiji će biti dovoljno električne energije i gasa! Najavio ostavku na čelu SNS

Predsednik Vučić: U Srbiji će biti dovoljno električne energije i gasa! Najavio ostavku na čelu SNS

Kurir 31.12.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić istakao je da je Srbija danas ujedinjenija nego ikada, kao i da se trudi da na racionalan i pošten vodi državu i političku stranku. Napomenuo je i da će građani Srbije imati dovoljno električne energije i gasa… »
Vučić: U maju ću objasniti zašto se povlačim sa čela stranke

Vučić: U maju ću objasniti zašto se povlačim sa čela stranke

Sputnik 31.12.2021
Deset godina sam na čelu stranke, i tu ću biti do maja. Mislim da je to dovoljno, u glavi već imam četvoro kanidata za naslednika, kaže predsednik Srbije i SNS Aleksandar Vučić. On je naveo da će u maju da objasni zašto se povlači sa čela… »
Student Vučić otkrio da li prepisuje na fakultetu i požalio se na jednu ocenu

Student Vučić otkrio da li prepisuje na fakultetu i požalio se na jednu ocenu

Nova 31.12.2021
Aleksandar Vučić, predsednik Srbije, pohvalio se da je završio prvu godinu Visoke sportske škole strukovnih studija. Prošle godine je odlučio da se opet vrati školovanju, a sada je pojasnio da je uspešno završio prvu godinu. Ipak, ostala je jedna… »
Struje će biti dovoljno, svi blokovi su operativni: Vučić još jednom umirio građane, otkrio sa kojim se problemom…

Struje će biti dovoljno, svi blokovi su operativni: Vučić još jednom umirio građane, otkrio sa kojim se problemom…

Večernje novosti 31.12.2021
Foto: N. Fifić/Printscreen/K1 - Za mene je važno da ljudi u Srbiji imaju električnu energiju i imaće je, ima dovoljno nafte i mazuta. Ono što nam ostaje problem je količina kvalitetnog uglja - rekao je predsednik Srbije. Predsednik je rekao da su u… »
Vučić „nema problem“ da pogleda „Aidu“, ali „nema vremena“

Vučić „nema problem“ da pogleda „Aidu“, ali „nema vremena“

Danas 31.12.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas kako „nema problem“ da pogleda film „Quo Vadis, Aida?“ o stradanjima u Srebrenici, ali „nema vremena“. Mislim da je važno da svi imaju pravo da izgovore šta misle, da gledaju šta žele –… »
"Imam već četvoro kandidata": Vučić o odlasku sa čela stranke: Povlačim se, možda sam se uželeo da budem običan čovek

"Imam već četvoro kandidata": Vučić o odlasku sa čela stranke: Povlačim se, možda sam se uželeo da budem običan čovek

Blic 31.12.2021
Deset godina sam na čelu stranke, i tu ću biti do maja. Mislim da je to dovoljno, u glavi već imam četvoro kanidata za naslednika, kaže predsednik Srbije Aleksandar Vučić. - Vreme je za nove ljude, ja sam već 10 godina na njenom čelu. Povlačim… »
Vučić: Nemam problem da gledam „Aidu“, ali nemam vremena – ni „Tomu“ još nisam

Vučić: Nemam problem da gledam „Aidu“, ali nemam vremena – ni „Tomu“ još nisam

N1 Info 31.12.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je kako "nema problem" da pogleda film "Quo Vadis, Aida?" o stradanjima u Srebrenici, ali da "nema vremena". Mislim da je važno da svi imaju pravo da izgovore šta misle, da gledaju šta žele – ali je važno… »
Vučić: Bolji sam s Božić Batom nego s Deda Mrazom

Vučić: Bolji sam s Božić Batom nego s Deda Mrazom

Nova 31.12.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, u novogodišnjem intervjuu televiziji K1, da više voli Badnjak od jelke. Vučić je gostujući u emisiji “Uranak” govorio o Novoj Godini i Božiću. Nedavno je ruski predsednik Vladimir Putin rekao… »
Vučić završio prvu godinu: Pohvalio se da ima sve desetke, samo jednu devetku

Vučić završio prvu godinu: Pohvalio se da ima sve desetke, samo jednu devetku

Nova 31.12.2021
Predsednik Aleksandar Vučić kaže da je završio prvu godinu Visoke sportske škole strukovnih studija, koju je upisao prošle godine. Kako je rekao, završio je godinu sa najboljim ocenama – ima sve desetke i samo jednu devetku. „Pitajte profesore… »
Vučić: Povlačim se, imam četvoro kandidata za naslednika

Vučić: Povlačim se, imam četvoro kandidata za naslednika

Nova 31.12.2021
Deset godina sam na čelu stranke i tu ću biti do maja. Mislim da je to dovoljno, u glavi već imam četvoro kanidata za naslednika, kaže predsednik Srbije Aleksandar Vučić. „Vreme je za nove ljude, ja sam već 10 godina na njenom čelu. Povlačim… »
Srbi moraju da odustanu od samoponižavanja: Predsednik pomenuo film "Kvo vadis, Aida", poslao jaku poruku našem narodu

Srbi moraju da odustanu od samoponižavanja: Predsednik pomenuo film "Kvo vadis, Aida", poslao jaku poruku našem narodu

Večernje novosti 31.12.2021
Foto: Instagram/buducnostsrbijeav Vučić je rekao da je veoma važno da svako ima pravo da izgovori šta misli i da gleda šta želi. - Vidim da se "Quo vadis, Aida" prikazuje u Novom Pazaru, ali ono što je takođe važno je da odustanemo od… »
Sednica SNS pre božića: "Videćemo ko je radio, a ko išao na odmor u Dubai"

Sednica SNS pre božića: "Videćemo ko je radio, a ko išao na odmor u Dubai"

Večernje novosti 31.12.2021
Foto: Tanjug Predsednik je rekao da ne želi da se vodi primerom drugih stranaka, koje su svaku kritiku i drugačiji glas sankcionisale i izbacivale ljude iz svojih redova. - Veoma je važno da pokažemo drugačije lice od političkih stranaka koje su se… »
"Ne družimo se kao pre" Vučić: Sa Stefanovićem imam poslovni odnos

"Ne družimo se kao pre" Vučić: Sa Stefanovićem imam poslovni odnos

Večernje novosti 31.12.2021
FOTO: Ministarstvo odbrane RS - Poslovan odnos nam je sasvim korektan. Šta vi to još niste čuli?! Ne mislim da to ikoga više interesuje. Veoma je važno da pokažemo drugačije lice od političkih stranaka koje su se obračunavale sa onima sa kojima… »
Vučić o odlasku sa čela SNS: "Imam četvoro kandidata, ne mogu da nosim sve terete ovog sveta"

Vučić o odlasku sa čela SNS: "Imam četvoro kandidata, ne mogu da nosim sve terete ovog sveta"

Večernje novosti 31.12.2021
FOTO: Tanjug - Fer je da pokažemo da imamo dobre ljude. Imam četvoro kandidata iz stranke za predsednika stranke. Treba izabrati onog ko se borio sa nama rame uz rame. Ne želim da ugrozim budućnost Srbije - rekao je Vučić, i dodao: - Mi imamo… »
Predsednik poslao važnu poruku naciji "Važno je da odustanemo od samoponižavanja i nametanja krivice srpskom narodu"

Predsednik poslao važnu poruku naciji "Važno je da odustanemo od samoponižavanja i nametanja krivice srpskom narodu"

Srbija danas 31.12.2021
Predsednik je rekao da je zločin u Srebrenici bio strašan, ali da moramo da pamtimo i da su prema Srbima počinjeni strašni zločini. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je u Jutarnjem programu televizije K1 govorio o nametanju krivice srpskom narodu… »

Vesti dana »