Povezane vesti

Rada Manojlović ponovo završila u bolnici! (VIDEO)

Rada Manojlović ponovo završila u bolnici! (VIDEO)

Svet plus 21.03.2023
Pevačica Rada Manojlović završila je nedavno na infuziji zbog bolova koje je imala pred jedan nastup, a sada se ponovo oglasila i otkrila da je opet završila u bolnici. - Dragi moji, ponovo da vam se javim, opet se bodem u venu. Pišu mi: "Šta ti… »
Rada Manojlović opet u svađi sa tviterašima, oglasila se iz bolnice: “Evo opet se bodem u venu”

Rada Manojlović opet u svađi sa tviterašima, oglasila se iz bolnice: “Evo opet se bodem u venu”

Vesti online 21.03.2023
Pevačica Rada Manojlović veoma je aktivna na društvenoj mreži Tviter gde se često prepucava sa korisnicima ove mreže, a sada se s njima “u klinču” našla zbog jedne od svojih fotografija. Naime, ona se snimala u jednoj privatnoj klinici dok je… »
"Opet se bodem u venu, a prikačena sam na mokraću" Rada Manojlović se oglasila iz bolnice, u novoj fazi teorije zavere

"Opet se bodem u venu, a prikačena sam na mokraću" Rada Manojlović se oglasila iz bolnice, u novoj fazi teorije zavere

Kurir 21.03.2023
Rada Manojlović poslednjih nedelja često je u žiži interesovanja javnosti, zbog šokantnih poteza, mahom na društvenim mrežama. Sad je otišla korak dalje, pa se snimala u jednoj privatnoj klinici sa infuzije, a onima koji je prozivaju imala je šta… »
"Ova žuta kesa je mokraća": Rada Manojlović se oglasila iz klinike: "Stavljaju mi katran"

"Ova žuta kesa je mokraća": Rada Manojlović se oglasila iz klinike: "Stavljaju mi katran"

Blic 21.03.2023
Rada Manojlović poslednjih nedelja često je u žiži interesovanja javnosti, zbog šokantnih poteza, mahom na društvenim mrežama. Sad je otišla korak dalje, pa se snimala u jednoj privatnoj klinici sa infuzije, a onima koji je prozivaju imala je šta… »

Vesti dana »