Povezane vesti

Maja Marinković uvećala zadnjicu! Ne osećam se dobro, strano telo 840 kubika!

Maja Marinković uvećala zadnjicu! Ne osećam se dobro, strano telo 840 kubika!

Svet plus 02.09.2023
Maja Marinković uvećala zadnjicu! Ne osećam se dobro, sad sam tek izašla, ipak je stavljeno strano telo, 840 kubika ali oporaviću se. Marinkovićeva je napustila bolnicu nakon operacije i pokazala kako sada izgleda njena uvećana zadnjica. Ona se… »
"Ugradila sam 840 kubika": Evo kako Maja Marinković izgleda nakon operacije zadnjice, sva otečena: "Ležala sam 48 sati na…

"Ugradila sam 840 kubika": Evo kako Maja Marinković izgleda nakon operacije zadnjice, sva otečena: "Ležala sam 48 sati na…

Blic 02.09.2023
Starleta i rijaliti učesnica Maja Marinković izašla je iz bolnice nakon što je ugradila silikone u zadnjicu. Njen otac, Radomir Marinković Taki, je došao po nju, a Maja je tom prilikom otkrila kako je sve proteklo, a kako kaže, stavila je ukupno… »
"U zadnjicu sam ugradila 420 kubika" Maja Marinković izašla iz bolnice! Sva otečena, ali zadovoljna! On je došao po nju!

"U zadnjicu sam ugradila 420 kubika" Maja Marinković izašla iz bolnice! Sva otečena, ali zadovoljna! On je došao po nju!

Kurir 02.09.2023
Starleta i rijaliti učesnica Maja Marinković izašla je iz bolnice nakon što je ugradila silikone u zadnjicu. Njen otac, Radomir Marinković Taki, je došao po nju, a Maja je tom prilikom otkrila kako je sve proteklo, a kako kaže, stavila je 420… »
Maja Marinković trpi bolove nakon operacije: Ugradila 500 kubika silikona u zadnjicu: "Moram da mirujem, ali vredelo je "

Maja Marinković trpi bolove nakon operacije: Ugradila 500 kubika silikona u zadnjicu: "Moram da mirujem, ali vredelo je "

Blic 01.09.2023
Maja Marinković ugradila je 500 kubika silikona u zadnjicu, a sada se oglasila iz bolnice i otkrila kako se oseća nakon operacije. - Operacija je prošla uspešno, rezultati su odlični. Sutra izlazim iz bolnice. Par dana ću morati da mirujem, što je… »

Vesti dana »