Povezane vesti

Krkobabić: Od početka akcije naselili smo jedno veliko selo ili osrednju opštinu

Krkobabić: Od početka akcije naselili smo jedno veliko selo ili osrednju opštinu

Beta 30.10.2023
Od početka akcije dodele novca za kupovinu kuća na selu naseljeno je jedno veliko selo ili osrednja opština u Srbiji, rekao je danas ministar za brigu o selu Milan Krkobabić. "Jedna trećina podnosilaca prijava i dalje ide iz grada u selo", rekao je… »
Krkobabić: Od početka akcije naselili smo jedno veliko selo ili osrednju opštinu

Krkobabić: Od početka akcije naselili smo jedno veliko selo ili osrednju opštinu

Politika 30.10.2023
„Jedna trećina podnosilaca prijava i dalje ide iz grada u selo. Ako pitate ove mlade ljude oko mene čućete da imaju i po 20 godina i živeće u selima širom Srbije. Imamo još dva dana, konkurs je otvoren do 1. novembra, a ukupan broj dodeljenih… »
Krkobabić: Od početka akcije naselili smo jedno veliko selo ili osrednju opštinu

Krkobabić: Od početka akcije naselili smo jedno veliko selo ili osrednju opštinu

RTV 30.10.2023
BEOGRAD - „Jedna trećina podnosilaca prijava i dalje ide iz grada u selo. Ako pitate ove mlade ljude oko mene čućete da imaju i po 20 godina i živeće u selima širom Srbije. Imamo još dva dana, konkurs je otvoren do 1. novembra, a ukupan broj… »
Dragica se raduje što njena kuća ima najveću okućnicu, a u Novoj Crnji "otišla" jedna od 350 kvadrata: Još 120 ugovora za…

Dragica se raduje što njena kuća ima najveću okućnicu, a u Novoj Crnji "otišla" jedna od 350 kvadrata: Još 120 ugovora za…

Blic 30.10.2023
Program dodele sredstava za kupovinu seoskih kuća za mlade nastaviće se odmah početkom sledeće godine. „Jedna trećina podnosilaca prijava i dalje ide iz grada u selo. Ako pitate ove mlade ljude oko mene čućete da imaju i po 20 godina i živeće u… »

Vesti dana »