Povezane vesti

Majka Anite Stanojlović razočarana! Moja ćerka je spremna na sve! Neka je linčuju!

Majka Anite Stanojlović razočarana! Moja ćerka je spremna na sve! Neka je linčuju!

Svet plus 12.11.2023
Majka Anite Stanojlović, Angelina je razočarana i oseća se loše zbog svega što se dešava u rijalitiju Elita 7! Moja ćerka je spremna na sve! Neka je linčuju! Angelina van sebe je posle dešavanja u rijalitiju "Elita 7", kada je njena ćerka… »
Drama u matorinom domu u železniku: Sandra Rešić otkrila u kakvom je stanju Jovanina majka nakon saznanja o Anitinoj…

Drama u matorinom domu u železniku: Sandra Rešić otkrila u kakvom je stanju Jovanina majka nakon saznanja o Anitinoj…

Blic 12.11.2023
Pevačica i bivša učesnica rijalitija ''Zadruga'' Sandra Rešić, bliska je prijateljica Jovane Tomić Matore, a ona se sada oglasila i prokomentarisala haos nakon saznanja o šokantnoj prevari Anite Stanojlović. Sandra je sad otkrila u kakvom je… »
Anitina majka završila u hitnoj: Oglasila se na lekovima i šokirala izjavom o ćerkinom varanju Matore: "sto posto je tačno…

Anitina majka završila u hitnoj: Oglasila se na lekovima i šokirala izjavom o ćerkinom varanju Matore: "sto posto je tačno…

Blic 11.11.2023
Anitina majka Angelina van sebe je nakon sinoćnjih dešavanja u "Eliti", kada je njena ćerka stavljena na stub srama zbog tajnih prepiski sa Mateom Car, zbog čega Jovana Tomić Matora hitno traži razvod. Mnogo se toga saznalo sinoć o odnosu Anite i… »

Vesti dana »