Povezane vesti

"Kada bih rekao istinu, Srbija bi gorela" Slavko Banjac se povukao pre 20 godina: U pitanju je bio moj i život moje porodice

"Kada bih rekao istinu, Srbija bi gorela" Slavko Banjac se povukao pre 20 godina: U pitanju je bio moj i život moje porodice

Kurir 24.11.2023
Hitove čuvenog Slavka Banjca svi znaju, a zanimljivo je da on pre povratka na scenu 2021. godine, više od dve decenije nije pevao. Razlog za to je, prema njegovim rečima, dosta mračan. Izlgeda da je pred njim bio ultimatum koji su mu dali neki… »
Slavko Banjac se povukao sa scene zbog ponude koju nije želeo da prihvati!

Slavko Banjac se povukao sa scene zbog ponude koju nije želeo da prihvati!

Svet plus 24.11.2023
Pevač Slavko Banjac se povukao sa scene zbog ponude koju nije želeo da prihvati, a u tom trenutku nije bilo kompromisa. Zbog njegovog iznenadnog nestanka 1995. godine, pričalo se da mu je lice unakaženo u saobraćajnoj nesreći... Razlog za… »
Srbija bi gorela kada bih rekao istinu! Slavko Banjac je nestao na vrhuncu karijere - "Život porodice je bio u pitanju"

Srbija bi gorela kada bih rekao istinu! Slavko Banjac je nestao na vrhuncu karijere - "Život porodice je bio u pitanju"

Mondo 24.11.2023
Hitove čuvenog Slavka Banjca svi znaju, a zanimljivo je da on pre povratka na scenu 2021. godine, više od dve decenije nije pevao. Hitove čuvenog Slavka Banjca svi znaju, a zanimljivo je da on pre povratka na scenu 2021. godine, više od dve decenije… »
Mračan razlog zbog kog Slavko banjac 20 godina nije pevao: Žene su ludele za njim, a danas ga ne biste prepoznali: "u pitanju…

Mračan razlog zbog kog Slavko banjac 20 godina nije pevao: Žene su ludele za njim, a danas ga ne biste prepoznali: "u pitanju…

Blic 24.11.2023
Hitove čuvenog Slavka Banjca svi znaju, a zanimljivo je da on pre povratka na scenu 2021. godine, više od dve decenije nije pevao. Razlog za to je, prema njegovim rečima, dosta mračan. Izlgeda da je pred njim bio ultimatum koji su mu dali neki… »

Vesti dana »