Povezane vesti

"Hteli su da mi poklone dete od 3 godine": Milan Milošević želi da postane otac: Nude mi se žene da mi rode bebu za pare!

"Hteli su da mi poklone dete od 3 godine": Milan Milošević želi da postane otac: Nude mi se žene da mi rode bebu za pare!

Kurir 27.12.2023
Milan Milošević nedavno je javno progovorio o svojoj želji da postane otac. Istakao je da smatra da je propustio priliku da postane otac u mlađim godinama, te da mu je sada žao što nije iskoristio tu šansu. Ipak, ističe da bi voleo da se ostvari… »
Milan Milošević: Nudili su da mi poklone dete!

Milan Milošević: Nudili su da mi poklone dete!

Svet plus 27.12.2023
Voditelj Milan Milošević nedavno je javno progovorio o svojoj želji da postane otac. To mi je neispunjena želja iskreno... Nudili su da mi poklone dete! Milan smatra da je propustio priliku da postane otac u mlađim godinama i da mu je žao što nije… »
"Nude mi se žene da mi rode bebu za pare": Milan Milošević hoće da postane otac u 2024. godini: "Hteli su da mi poklone…

"Nude mi se žene da mi rode bebu za pare": Milan Milošević hoće da postane otac u 2024. godini: "Hteli su da mi poklone…

Blic 27.12.2023
Voditelj rijaliti programa "Elita" prvi put je progovorio o tome da bi voleo da se ostvari kao otac, te da mu je žao što do sada nije dobio dete. - Najveća greška mi je što nisam kao mlađi postao otac, jer sada je kako stvari stoje već kasno. To mi… »

Vesti dana »