Povezane vesti

Milan Kalinić kroz suze o detaljima saobraćajne nesreće: Video sam mrtvog čoveka

Milan Kalinić kroz suze o detaljima saobraćajne nesreće: Video sam mrtvog čoveka

Svet plus 06.04.2024
Glumac je izgubio kontrolu nad vozilom i sudario se sa automobilom u kome je bilo četvoro putnika. Milan Kalinić, otvorio je dušu svojoj supruzi Sandri, gostujući u sopstvenoj emisiji "Preživeli" na televiziji K1 u kojoj je podelio detalje strašne… »
"Kažem sebi ubio sam čoveka, uništio sam život svima": Milan Kalinić opisao potresne detalje saobraćajne nesreće: "Nema…

"Kažem sebi ubio sam čoveka, uništio sam život svima": Milan Kalinić opisao potresne detalje saobraćajne nesreće: "Nema…

Blic 06.04.2024
Voditelj i glumac Milan Kalinić gostovao je u svojoj emisiji "Preživeli", gde je zamenio uloge sa svojom suprugom Sandrom i otvorio dušu o najtežem periodu života. On je u potresnoj ispovesti ispričao detalje saobraćajne nezgode koja se dogodila 1… »
"Volan mu je bio u grudnom košu" Potresna ispovest Kalinića uzdrmala region: Mislio da je ubio čoveka, oštećeni ga nije…

"Volan mu je bio u grudnom košu" Potresna ispovest Kalinića uzdrmala region: Mislio da je ubio čoveka, oštećeni ga nije…

Kurir 06.04.2024
Glumac i voditelj Milan Kalinić gostovao je u sopstvenoj emisiji "Preživeli", gde je dušu otvorio svojoj supruzi Sandri. On je u potresnoj ispovesti ispričao detalje saobraćajne nezgode koja se dogodila 1. marta 2015. godine u selu Dupci kod Brusa… »

Vesti dana »