Povezane vesti

(Video): "Sam sam odlučio da odem na operaciju, nisam se uplašio": Era Ojdanić otkrio kako se oseća i šta se dešavalo u…

(Video): "Sam sam odlučio da odem na operaciju, nisam se uplašio": Era Ojdanić otkrio kako se oseća i šta se dešavalo u…

Blic pre 23 dana
Folker Era Ojdanić došao je danas na previjanje u bolnicu, a za "Blic" je otkrio kako se oseća nakon operacije. Kako kaže Ojdanić, sve je u najboljem redu i oporavlja se kod kuće. - Bio sam kod mog doktora, previo me je, pogledao je ranu. Sve je… »
Era Ojdanić ponovo u Urgentnom centru nakon operacije bruha

Era Ojdanić ponovo u Urgentnom centru nakon operacije bruha

Svet plus pre 23 dana
Era Ojdanić se ponovo našao u Urgentnom centru samo dva dana nakon operacije bruha. Saznajte šta je pevač otkrio o svom stanju i kako teče njegov oporavak. Pevač Era Ojdanić nedavno je operisao bruh, ali se samo dva dana nakon izlaska iz bolnice… »
Era Ojdanić ponovo u Urgentnom, unuci se ne odvajaju od njega Pevač se oglasio i otkrio zašto je opet u bolnici

Era Ojdanić ponovo u Urgentnom, unuci se ne odvajaju od njega Pevač se oglasio i otkrio zašto je opet u bolnici

Kurir pre 23 dana
Era Ojdanić pre nekoliko dana je operisan, a danas je ponovo viđen u Urgentnom centru, u koji je ušetao uz pomoć unuka. Naime, Era je operisan pre četiri dana, a bolnicu napustio dan nakon operacije. Danas, 24. maja, četiri dana nakon operacije… »
(Video) Pridržavaju ga dok hoda: Era Ojdanić stigao u bolnicu, unuci se ne odvajaju od njega

(Video) Pridržavaju ga dok hoda: Era Ojdanić stigao u bolnicu, unuci se ne odvajaju od njega

Blic pre 23 dana
Era Ojdanić 21. maja je napustio bolnicu nakon operacije bruha koju je imao, a danas je došao u bolnicu na previjanje. Naime, Eri su unuci pomogli da uđe u bolnicu i sve vreme su ga pridržavali dok je hodao. Inače, folker je danas došao na redovnu… »

Vesti dana »