Povezane vesti

Srpska tekvondistkinja Aleksandra Perišić osvojila srebrnu medalju

Srpska tekvondistkinja Aleksandra Perišić osvojila srebrnu medalju

Vesti online 09.08.2024
Reprezentativka Srbije u tekvondou Aleksandra Perišić osvojila je srebrnu medalju u kategoriji do 67 kilograma pošto je u finalu Olimpijskih igara poražena od Mađarice Vivijane Marton rezultatom 0:2 (1:7, 2:4). Prvu rundu Mađarica je lako rešila u… »
Vaterpolisti Hrvatske biće protivnici Srbije u finalu Olimpijskih igara

Vaterpolisti Hrvatske biće protivnici Srbije u finalu Olimpijskih igara

Politika 09.08.2024
PARIZ - Vaterpolisti Hrvatske, aktuelni svetski šampioni i evropski vicešampioni, biće protivnici Srbiji u finalu Olimpijskih igara pošto su u drugom polufinalu večeras savladali Mađarsku rezultatom 9:8 (3:3, 4:2, 2:2, 0:1). Hrvatska je na… »
A sada spektakl! Srbija - Hrvatska za zlato u Parizu! Barakude srušile Mađare i zakazale epski meč sa Delfinima u finalu OI!

A sada spektakl! Srbija - Hrvatska za zlato u Parizu! Barakude srušile Mađare i zakazale epski meč sa Delfinima u finalu OI!

Kurir 09.08.2024
Vaterpolisti Srbije saznali su rivala u finalu Olimpijskih igara u Parizu. To će biti Hrvatska koja je u drugom polufinalnom meču savladala Mađarsku rezultatom 9:8. Mađarska je bolje ušla u meč i nakon vodećeg gola Hrvatske, sa tri vezana pogotka… »
Košarkašice Francuske u finalu protiv Amerikanki

Košarkašice Francuske u finalu protiv Amerikanki

Sportski žurnal 09.08.2024
Belgija i Australija će igrati za bronzu takođe u nedelju. U obe konkurencije u finalu olimpijskog turnira igraće Francuska i Sjedinjene Američke Države pošto su košarkašice domaćina Igara pobedile Belgiju u polufinalu posle produžetka… »
Srebro koje sija kao zlato: Predsednik Vučić čestitao Aleksandri Perišić na osvojenoj medalji! (foto)

Srebro koje sija kao zlato: Predsednik Vučić čestitao Aleksandri Perišić na osvojenoj medalji! (foto)

Hot sport 09.08.2024
Sve čestitke Aleknsadra! Aleksandra Perišić, srpska tekvondistkinja, osvojila je srebrnu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu nakon uzbudljive finalne borbe protiv Mađarice Vivijane Marton. U meču prepunom dinamike i intenziteta, Aleksandra je… »
Potpuna dominacija Srbije i Hrvatske na Olimpijskim igrama

Potpuna dominacija Srbije i Hrvatske na Olimpijskim igrama

Sportske.net 09.08.2024
Vaterpolisti reprezentacija Srbije i Hrvatske sastaće se još jednom u borbi za zlatnu medalju na Olimpijskim igrama. Biće to repriza finala iz 2016. godine i Olimpijskih igara u Riju kada je Srbija pobedila rezultatom 11:7 otpočevši svoju dominaciju… »
Olimpijske igre u Parizu 2024: Tekvondistkinja Aleksandra Perišić donela Srbiji srebrnu medalju, vaterpolisti protiv Hrvatske…

Olimpijske igre u Parizu 2024: Tekvondistkinja Aleksandra Perišić donela Srbiji srebrnu medalju, vaterpolisti protiv Hrvatske…

BBC News 09.08.2024
Tekvondistkinja Aleksandra Perišić izgubila u finalnoj borbi protiv Vivijane Marton iz Mađarske u kategoriji do 67 kilograma, vaterpolisti braniće zlato iz Rija i Tokija protiv aktuelnog svetskog prvaka, Hrvatske. Senzacija u atletici - Amerikanci… »
Srbija na Hrvatsku u finalu Igara!

Srbija na Hrvatsku u finalu Igara!

Sportski žurnal 09.08.2024
Repriza meča za zlatno odličje iz Rija 2016. godine. Najbolji vaterpolo igra se u našoj regiji. Potvrda je stigla iz Pariza. U finalu Olimpijskih igara igraće Srbija i Hrvatska! U nedelju od 14 časova. Pre tog meča za bronzu će igrati Mađarska i… »
Aleksandra: Znam da je veliki uspeh, ali ne mogu da budem srećna, jer znam po šta smo došle

Aleksandra: Znam da je veliki uspeh, ali ne mogu da budem srećna, jer znam po šta smo došle

Sportski žurnal 09.08.2024
Drago mi je što sam uspela da osvojim još jednu medalju za Srbiju. Krivo mi je što nije zlatna. Aleksandra Perišić poražena je u finalu Olimpijskih igara (tekvondo, kategorija do 67 kilograma) od rivalke iz Mađarske Viviane Marton 0:2 (1:7, 2:4)… »
Vučić čestitao Aleksandri Perišić osvajanje srebrne medalje na OI

Vučić čestitao Aleksandri Perišić osvajanje srebrne medalje na OI

Sportski žurnal 09.08.2024
Reprezentativka Srbije u tekvondou Aleksandra Perišić osvojila je srebrnu medalju u kategoriji do 67 kilograma. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je večeras tekvondistkinji Aleksandri Perišić na osvojenoj srebrnoj medalji na Olimpijskim… »
Aleksandra Perišić u suzama nakon poraza u finalu: “ Mnogo mi je krivo“

Aleksandra Perišić u suzama nakon poraza u finalu: “ Mnogo mi je krivo“

Hot sport 09.08.2024
Glava gore! Aleksandra Perišić, srpska tekvondistkinja, osvojila je srebrnu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu nakon uzbudljive finalne borbe protiv Mađarice Vivijane Marton. U meču prepunom dinamike i intenziteta, Aleksandra je pružila snažan… »
Aleksandra Perišić u suzama: Ne mogu da budem srećna…

Aleksandra Perišić u suzama: Ne mogu da budem srećna…

Sport klub 09.08.2024
Srpska tekvondistkinja Aleksandra Perišić (67 kg) osvojila je olimpijsko srebro u Parizu posle poraza u finalu od Mađarice Vivijane Marton u dve runde. Svi su ovde: Raspored i rezultati srpskih sportista u Parizu „Drago mi je što sam uspela da… »
Srebrna Aleksandra Perišić u suzama: Žao mi je što nije zlato, zasijaću u Los Anđelesu

Srebrna Aleksandra Perišić u suzama: Žao mi je što nije zlato, zasijaću u Los Anđelesu

Dnevnik 09.08.2024
Aleksandra Perišić osvojila je srebro u tekvondou za Srbiju na Olimpijskim igrama u Parizu u kategoriji do 67 kg. Ovo je četvrta medalja za našu zemlju, ali 22-godišnja Perišićeva je bila u suzama posle izgubljenog finala od Mađarice Vivijane… »
Balkanski klasik za kraj: Srbija protiv Hrvata za zlato

Balkanski klasik za kraj: Srbija protiv Hrvata za zlato

Vesti online 09.08.2024
Vaterpolisti Hrvatske, aktuelni svetski šampioni i evropski vicešampioni, biće protivnici Srbiji u finalu Olimpijskih igara pošto su u drugom polufinalu večeras savladali Mađarsku rezultatom 9:8 (3:3, 4:2, 2:2, 0:1). Hrvatska je na poluvremenu imala… »
Selektor hrvatske se oglasio pred finale: Evo kakvu je poruku poslao Srbiji uoči borbe za zlato!

Selektor hrvatske se oglasio pred finale: Evo kakvu je poruku poslao Srbiji uoči borbe za zlato!

Hot sport 09.08.2024
Hrvatska i Srbija će se sukobiti u borbi za zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu! Selektor hrvatske vaterpolo reprezentacije, Ivica Tucak, izrazio je svoje zadovoljstvo nakon pobede nad Mađarskom u polufinalu Olimpijskih igara, kojom su njegovi… »
Srebro za Aleksandru Perišić: Srpska tekvondistkinja poražena u finalu Olimpijskih igara!

Srebro za Aleksandru Perišić: Srpska tekvondistkinja poražena u finalu Olimpijskih igara!

Hot sport 09.08.2024
Sjajan uspeh kako za Aleksandru Perišić tako i za srpski tekvondo! Aleksandra Perišić, srpska tekvondistkinja, osvojila je srebrnu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu nakon uzbudljive finalne borbe protiv Mađarice Vivijane Marton. U meču prepunom… »
Vaterpolo klasik u borbi za titulu: „Delfini” protiv Hrvata u finalu Olimpijskih igara u Parizu

Vaterpolo klasik u borbi za titulu: „Delfini” protiv Hrvata u finalu Olimpijskih igara u Parizu

Dnevnik 09.08.2024
Vaterpolisti Hrvatske, aktuelni svetski šampioni i evropski vicešampioni, biće protivnici Srbiji u finalu Olimpijskih igara u Parizu. Hrvati su u drugom polufinalu savladali Mađarsku rezultatom 9:8 (3:3, 4:2, 2:2, 0:1). Hrvatska je na poluvremenu… »
Hrvatski selektor poslao poruku Srbiji pred veliko finale

Hrvatski selektor poslao poruku Srbiji pred veliko finale

B92 09.08.2024
Selektor hrvatske vaterpolo reprezentacije Ivica Tucak je izneo utiske nakon pobede njegovog tima nad Mađarskom i dotakao se finala protiv Srbije (nedelja, 14 sati). Vaterpolisti Hrvatske su se plasirali u finale Olimpijskih igara pošto su u polufinalu… »
Balkanski derbi za zlato u Parizu: Srbija protiv Hrvatske u finalu Olimpijskih igara!

Balkanski derbi za zlato u Parizu: Srbija protiv Hrvatske u finalu Olimpijskih igara!

Hot sport 09.08.2024
Srbija je saznala protiv koga će igrati u nedelju u velikom finalu za zlatnu medalju! Vaterpolisti Srbije saznali su svog protivnika u finalu Olimpijskih igara u Parizu, a to će biti reprezentacija Hrvatske, koja je u uzbudljivom polufinalu savladala… »
Srbija protiv Hrvatske za zlato na Olimpijskim igrama: Derbi u finalu, sad se znaju svi detalji

Srbija protiv Hrvatske za zlato na Olimpijskim igrama: Derbi u finalu, sad se znaju svi detalji

Mondo 09.08.2024
Vaterpolisti Srbije saznali su protiv koga će igrati za zlato na Olimpijskim igrama. Srbija će za zlato na Olimpijskim igrama igrati protiv Hrvatske! U drugom polufinalu su "potopili" Mađare i zakazali novi okršaj sa srpskim "delfinima" (9:8). Taj… »

Vesti dana »