A sada spektakl! Srbija - Hrvatska za zlato u Parizu! Barakude srušile Mađare i zakazale epski meč sa Delfinima u finalu OI!

Kurir 09.08.2024

Vaterpolisti Srbije saznali su rivala u finalu Olimpijskih igara u Parizu.

To će biti Hrvatska koja je u drugom polufinalnom meču savladala Mađarsku rezultatom 9:8. Mađarska je bolje ušla u meč i nakon vodećeg gola Hrvatske, sa tri vezana pogotka stekla dva gola prednosti. Hrvati su brzo izjednačili i prva četvrtina završena je nerešenim rezultatom 3:3. U drugoj četvrtini na scenu je stupio sjajni Loren Fatovič koji je bio najzaslužniji za potpuni preokret i vođstvo Hrvatske na poluvremenu sa 7:5. U trećoj deonici viđenja je izjednačena