Povezane vesti

Tragedije u Beogradu: Suđenje za zločin u Duboni i Malom Orašju - da li su roditelji dobili odgovore

Tragedije u Beogradu: Suđenje za zločin u Duboni i Malom Orašju - da li su roditelji dobili odgovore

Južne vesti pre 27 dana
FONET Zašto? Pitanje je koje od 4. maja 2023. godine proganja roditelje ubijenih i ranjenih u selima Duboni i Malom Orašju nadomak Beograda. Čekali su 16 meseci da se suoče sa glavnim optuženim, ali ni trodnevno suđenje u Beogradu nije im dalo… »
Skandalozna odbrana Uroša Blažića: Te večeri je došlo do prepiske na vocapu, osećao sam se nenormalno! Ispao sam ubica!

Skandalozna odbrana Uroša Blažića: Te večeri je došlo do prepiske na vocapu, osećao sam se nenormalno! Ispao sam ubica!

Kurir pre 27 dana
Suđenje Urošu Blažiću (22) iz Dubone kod Mladenovca počelo je danas u Specijalnom sudu u Beogradu, na kom je priznao krivicu da je 4. maja prošle godine u krvavom piru ubio devet, a teško ranio 12 žrtava. Suđenju su prisustvovale i ožalošćene… »
(Foto) potresno ispred Specijalnog suda Počinje suđenje Urošu Blažiću Članovi porodice mladih žrtava stigli u majicama s…

(Foto) potresno ispred Specijalnog suda Počinje suđenje Urošu Blažiću Članovi porodice mladih žrtava stigli u majicama s…

Dnevnik pre 27 dana
Članovi porodica ubijenih u Duboni i Malom Orašju stigli su ispred Specijalnog suda gde se danas održava suđenje Urošu Blažiću i njegovom ocu Radiši. Oni su se nakratko okupili ispred, a potom ušli u zgradu suda. Na majicama koje nose piše datum… »
Klatio se i hvatao za glavu Blažić u sudnici izjavio: Kriv sam i biću kažnjen zbog toga

Klatio se i hvatao za glavu Blažić u sudnici izjavio: Kriv sam i biću kažnjen zbog toga

Dnevnik pre 27 dana
Okrivljeni Uroš i Radiša Blažić danas da iznose odbranu, a nakon što oni završe, saslušaće se oštećeni. Uroš Blažić na pripremnom ročištu koje je bilo 26. jula u sudnici Okružnog zatvora u Beogradu priznao je krivicu za zločin gde je… »
Ove sramne reči je izgovorio otac Uroša Blažića na suđenju za masakr kod Mladenovca: Pred porodicama ubijenih!

Ove sramne reči je izgovorio otac Uroša Blažića na suđenju za masakr kod Mladenovca: Pred porodicama ubijenih!

Telegraf pre 27 dana
Šokantne reči oca osumnjičenog Uroša Blažića pred porodicama ubijenih u masakru. Uroš B. (22) iz sela Dubona kod Mladenovca uzeo je živote devetoro ljudi među kojima je i dete od 15 godina, a teško ranio 12 osoba tog 4. maja 2023. godine. Danas… »
Uroš Blažić pobio ljude, pa posle masakra brinuo šta će da jede: Evo kako se "izlanuo" u sudu, glumeći žrtvu

Uroš Blažić pobio ljude, pa posle masakra brinuo šta će da jede: Evo kako se "izlanuo" u sudu, glumeći žrtvu

Telegraf pre 27 dana
"Bilo me je sramota da kažem da mi je neko upao u kuću i da me je pokrao", rekao je Blažić. Uroš Blažić danas je u zgradi Specijalnog suda u Beogradu priznao krivicu, ali je tokom svedočenje pokušao da glumi žrtvu: Sem toga, posle izvršenog… »
"Izgoreo sam, sedam u kola i pravim masakr" Nakon ovih poruka usledio je horor kod Mladenovca

"Izgoreo sam, sedam u kola i pravim masakr" Nakon ovih poruka usledio je horor kod Mladenovca

Mondo pre 27 dana
Uroš Blažić otkrio je na suđenju da je nakon prepiske sa drugom Viktorom Đorđevićem odlučio da počini masakr u selima kod Mladenovca. Uroš Blažić šokirao je sve danas na suđenju u Specijalnom sudu u Beogradu kada je prvi put izneo svoju… »
Blažić u sudu promenio priču o tome odakle mu oružje: Da li je lagao tužioca ili pokušava da zaštiti oca?

Blažić u sudu promenio priču o tome odakle mu oružje: Da li je lagao tužioca ili pokušava da zaštiti oca?

Telegraf pre 27 dana
Iskaz Uroša Blažića o tome odakle mu arsenal oružja koji je dao danas u sudu, u potpunosti se razlikuje od iskaza koji je dao u tužilaštvu. Uroš Blažić, optužen da je ubio devetoro a ranio 12 ljudi u selima Dubona i Malo Orašje 4. maja prošle… »
(VIDEO) Uroš Blažić izrazio saučešće i priznao krivicu za ubistva: Kriv sam, vreme ne mogu da vratim

(VIDEO) Uroš Blažić izrazio saučešće i priznao krivicu za ubistva: Kriv sam, vreme ne mogu da vratim

N1 Info pre 27 dana
Podeli : Uroš Blažić je ostao pri iskazu sa pripremnog ročišta u kojem je izneo da priznaje krivicu. Prethodno je rekao da je razumeo navode iz optužnice. Blažić je na početku saslušanja izrazio saučešće porodicama ubijenih i kazao da vreme… »
Uroš Blažić priznao da je počinio masakre u Duboni i Malom Orašju

Uroš Blažić priznao da je počinio masakre u Duboni i Malom Orašju

Politika pre 27 dana
Uroš Blažić, optužen da je 4. maja 2023. godine u selima Malo Orašje i Dubona ubio devetoro i ranio 12 mladih, priznao je pred sudskim većem smederevskog Višeg suda da je počinio masakr za koji se teret. On je kazao daje razumeo navode optužnice… »
Uroš Blažić priznao da je počinio masovno ubistvo u selima Malo Orašje i Dubona

Uroš Blažić priznao da je počinio masovno ubistvo u selima Malo Orašje i Dubona

RTS pre 27 dana
U Specijalnom sudu u Beogradu počelo je suđenje Urošu Blažiću, optuženom da je 4. maja prošle godine u selima Malo Orašje i Dubona ubio devet i ranio 12 osoba. Optuženi priznao da je počinio ubistvo. Članovi porodica ubijenih i ranjenih u Sudu… »
Počelo suđenje Urošu Blažiću optuženom za masovna ubistva kod Smedereva

Počelo suđenje Urošu Blažiću optuženom za masovna ubistva kod Smedereva

Al Jazeera pre 27 dana
Suđenje Urošu Blažiću, optuženom da je 4. maja prošle godine ubio devet i ranio 12 osoba u selima Dubona i Malo Orašje, počelo je na Višem sudu u Beogradu. Prisustvuju mu i članovi porodica žrtava, koji su na ročište došli u crnim majicama s… »
Uroš Blažić priznao krivicu VIDEO

Uroš Blažić priznao krivicu VIDEO

B92 pre 27 dana
Uroš Blažić je ostao pri iskazu s pripremnog ročišta u kojem je izneo da priznaje krivicu. Prethodno je rekao da je razumeo navode iz optužnice. "Razmeo sam navode iz optužnice. Ostajem pri svom iskazu da sam kriv", rekao je Blažić. Blažić je… »
Punomoćnik oštećenih: Uroš Blažić i njegov otac nisu izrazili kajanje i saosećanje

Punomoćnik oštećenih: Uroš Blažić i njegov otac nisu izrazili kajanje i saosećanje

N1 Info pre 27 dana
Podeli : Punomoćnik oštećenih u masovnom ubistvu u Malom Orašju i Duboni Stefan Stefanović izjavio je danas da je nelogično da je optuženi Uroš Blažić priznao na suđenju delo od 4. maja 2023. godine, a da je potom odbijao da odgovara na pitanja… »
Suđenje Blažiću kasni zbog poverljivog razgovora njega i advokata

Suđenje Blažiću kasni zbog poverljivog razgovora njega i advokata

Politika pre 27 dana
Iako je početak suđenja Uroša Blažića, optuženog da je 4. maja 2023. godine u selima Dubona i Malom Orašju ubio devetoro i ranio 12 mladih, bio zakazano za 10 časova, on je kasnio kako bi advokat okrivljenog Petar Luković obavio poverljiv… »
„Ovo je nastavak tihog ranjavanja i ubistva i nanošenja boli porodici“: Oštre reči advokata Nebojše Perovića nakon…

„Ovo je nastavak tihog ranjavanja i ubistva i nanošenja boli porodici“: Oštre reči advokata Nebojše Perovića nakon…

Nova pre 27 dana
: Advokat Nebojša Perović, koji zastupa oštećenog u postupku protiv Uroša Blažića, optuženog za masakr u Duboni i Malom Orašju, kazao je nakon današnjeg suđenja u zgradi Specijalnog suda u Beogradu, da je ovo nastavak tihog ranjavanja i ubistva… »
„U čijoj fioci su završili slučajevi protiv Uroša Blažića“: Zašto su izostale istraga i odgovornost

„U čijoj fioci su završili slučajevi protiv Uroša Blažića“: Zašto su izostale istraga i odgovornost

N1 Info pre 27 dana
Podeli : Uroš Blažić priznao je krivicu za ubistva u selima Malo Orašje i Dubona u okolini Mladenovca, ali izostalo je preuzimanje bilo kakve političke i moralne odgovornosti, izjavila je poslanica Demokratske stranke iz te prigradske opštine… »
Optuženi za ubistva u Malom Orašju i Duboni priznao krivicu i izrazio saučešće porodicama

Optuženi za ubistva u Malom Orašju i Duboni priznao krivicu i izrazio saučešće porodicama

Glas Amerike pre 27 dana
BEOGRAD — Uroš Blažić, optuženi za ubistvo devetoro ljudi u Duboni i Malom Orašju priznao je krivicu i izrazio saučešće porodicama ubijenih. Na suđenju u Specijalnom sudu u Beogradu on je rekao da razume navode optužnice i poručio da ne može… »
"Osetio sam obliv znoja, šta sam ja skrivio": Drama na suđenju za masakr: Uroš Blažić izigravao žrtvu, njegov otac…

"Osetio sam obliv znoja, šta sam ja skrivio": Drama na suđenju za masakr: Uroš Blažić izigravao žrtvu, njegov otac…

Blic pre 27 dana
Suđenje Urošu Blažiću, optuženom za masakre u selima Dubona i Malo Orašje zakazano je za danas, sutra i prekosutra sa početkom u 10 sati u Specijalnom sudu u Beogradu. Na današnjem ročištu pročitan je dispozitiv optužnice nakon čega su… »
Punomoćnik porodice ranjenih i ubijenih: Blažići su se ponašali drsko, nisu izrazili kajanje ni saosećanje

Punomoćnik porodice ranjenih i ubijenih: Blažići su se ponašali drsko, nisu izrazili kajanje ni saosećanje

B92 pre 27 dana
Punomoćnik porodice ranjenih i ubijenih u masakru kod Mladenovca, Stefan Stefanović ocenio da su se Uroš i Radiša Blažić tokom iznošenja odbrane danas ponašali drsko i nisu izrazili kajanje ni saosećanje. Stefanović je nakon suđenja novinarima… »
Uroš Blažić priznao da je počinio masakr u selima Malo Orašje i Dubona, tvrdi da njegov otac nije znao za oružje

Uroš Blažić priznao da je počinio masakr u selima Malo Orašje i Dubona, tvrdi da njegov otac nije znao za oružje

RTV pre 27 dana
BEOGRAD - U zgradi Specijalnog suda u Beogradu danas su Uroš Blažić, optuženi za masovno ubistvo u selima kod Mladenovca i njegov otac Radiša Blažić izneli odbranu. Uroš Blažić je priznao da je 4. maja prošle godine ubio devet i ranio 12 osoba… »
Uroš Blažić priznao krivicu za masakr u Duboni i Malom Orašju: Nabavljao sam oružje kao što miš navlači u svoju rupu…

Uroš Blažić priznao krivicu za masakr u Duboni i Malom Orašju: Nabavljao sam oružje kao što miš navlači u svoju rupu…

NIN pre 27 dana
U zgradi Specijalnog suda u Beogradu Uroš Blažić, optužen za masovno ubistvo u selima kod Maladenovca i njegov otac, izneo je svoju odbranu. On je na suđenju priznao da je 4. maja prošle godine ubio devet i ranio 12 osoba, ponovivši izjavu sa… »
Taj deo izjave je različit u odnosu na ranije! Advokat ožalošćenih nakon suđenja: Uroš smatra da je jedna stvar uticala…

Taj deo izjave je različit u odnosu na ranije! Advokat ožalošćenih nakon suđenja: Uroš smatra da je jedna stvar uticala…

Kurir pre 27 dana
Danas je u Specijalnom sudu u Beogradu nastavljeno suđenje Urošu Blažiću (22) iz Dubone na kom je priznao krivicu da je 4. maja prošle godine u krvavom piru ubio devet, a teško ranio 12 žrtava. Advokat Miloš Munić koji zastupa ožalošćene… »
Radiša Blažić negirao krivicu: Nisam doneo oružje, porodica nije kriva za to što je uradio

Radiša Blažić negirao krivicu: Nisam doneo oružje, porodica nije kriva za to što je uradio

N1 Info pre 27 dana
Podeli : Radiša Blažić, otac Uroša Blažića optuženog za masovno ubistvo u selima Malo Orašje i Dubona, negirao je da je on doneo u kuću oružje kojim je masakr počinjen. Radiša Blažić je na suđenju tvrdio da nikad nije video oružje koje je… »
Porodice ubijenih i ranjenih u masakru kod Mladenovca stigle u sud

Porodice ubijenih i ranjenih u masakru kod Mladenovca stigle u sud

Politika pre 27 dana
Članovi porodica ubijenih i ranjenih u masakru kod Mladenovca, stigli su u Specijalni sud u Beogradu gde danas počinje suđenje Urošu Blažiću optuženom za ubistva. Oni su ušli u zgradu Posebnog odeljenja za organizovani kriminal Višeg suda u… »
Otac Uroša Blažića iznosi odbranu, oko njega čuvari: Ispričao bizarne detalje o višim silama, okrivio „mračnu…

Otac Uroša Blažića iznosi odbranu, oko njega čuvari: Ispričao bizarne detalje o višim silama, okrivio „mračnu…

Nova pre 27 dana
: Nakon što je Uroš Blažić izneo svoju odbranu u Specijalnom sudu u Beogradu, gde je danas u toku suđenje po optužbama da je počinio masakr u selima Dubona i Malo Orašje, svoju odbranu iznosiće njegov otac Radiša. Pre toga za reč su se javili… »
"Dao bih svoju glavu, streljajte me, ali oružje nije moje": Drama na suđenju za masakr, Blažićev otac plakao

"Dao bih svoju glavu, streljajte me, ali oružje nije moje": Drama na suđenju za masakr, Blažićev otac plakao

Mondo pre 27 dana
Otac Uroša Blažića na suđenju rekao da mogu da ga streljaju, ali da oružje kojim je njegov sin počinio masakr, nije njegovo. Danas je u Specijalnom sudu u Beogradu počelo suđenje Urošu Blažiću (22) iz Dubone kod Mladenovca. Blažić je na… »
Blažić priznao krivicu za masakr kod Mladenovca

Blažić priznao krivicu za masakr kod Mladenovca

Al Jazeera pre 27 dana
Uroš Blažić je optužen da je 4. maja prošle godine u selima Malo Orašje i Dubona ubio devet i ranio 12 osoba. Optuženi za ubistvo devetoro ljudi u Malom Orašju i Duboni Uroš Blažić danas je na suđenju u Specijalnom sudu u Beogradu priznao… »
Slučaj "Dubona i Malo Orašje": Uroš Blažić priznao krivicu, njegov otac kaže da ne zna odakle oružje

Slučaj "Dubona i Malo Orašje": Uroš Blažić priznao krivicu, njegov otac kaže da ne zna odakle oružje

Euronews pre 27 dana
Suđenje Urošu Blažiću, optuženom da je 4. maja prošle godine u selima Malo Orašje i Dubona ubio devet i ranio 12 osoba, počelo je danas i nastavlja se u četvrtak i petak. Suđenje se održava u zgradi Specijalnog suda u Beogradu, a Blažić… »
Uroš Blažić: Kriv sam – spreman sam da podnesem bilo koju osudu

Uroš Blažić: Kriv sam – spreman sam da podnesem bilo koju osudu

Vreme pre 27 dana
U Specijalnom sudu počelo je suđenje Urošu Blažiću, optuženom da je 4. maja prošle godine u selima Malo Orašje i Dubona ubio devet i ranio 12 osoba. Optuženi priznao da je počinio ubistvo. Članovi porodica ubijenih i ranjenih nalaze se u… »
Uroš Blažić priznao krivicu za ubistva u Malom Orašju i Duboni

Uroš Blažić priznao krivicu za ubistva u Malom Orašju i Duboni

Danas pre 27 dana
Suđenje Urošu Blažiću, optuženom da je u selima Dubona i Malo Orašje kod Mladenovca u maju prošle godine ubio devet osoba i ranio 12, nakon više promena mesta održavanja, danas je zvanično počelo u Specijalnom sudu u Beogradu. Uroš Blažić je… »
Dramatično na suđenju za masakr: Uroš Blažić nije smeo da pogleda roditelje dece koju je ubio, oni uznemireni tražili…

Dramatično na suđenju za masakr: Uroš Blažić nije smeo da pogleda roditelje dece koju je ubio, oni uznemireni tražili…

Blic pre 27 dana
Suđenje Urošu Blažiću obeležile su suze majki ubijene dece, pitanja roditelja na koje nisu dobili odgovore. Roditelji ubijenih vidno su potreseni. Kako prenosi reporter "Blica" koji je pratio suđenje iz dela sudnice u kojem su smeštene porodice… »
Uroš Blažić pred Specijalnim sudom: "Kriv sam i spreman na bilo koju presudu”

Uroš Blažić pred Specijalnim sudom: "Kriv sam i spreman na bilo koju presudu”

Insajder pre 27 dana
Optuženi za ubistvo devetoro ljudi u Malom Orašju i Duboni, Uroš Blažić, u sredu 21. avgusta priznao je na suđenju pred Specijalnim sudom u Beogradu izvršenje krivičnog dela koje mu se stavlja na teret. On je izjavio saučešće porodicama… »
"Došlo je do prepiske sa Viktorom Đorđevićem, to je bila kapisla": Blažić otkrio motiv koji ga je naveo na masakr

"Došlo je do prepiske sa Viktorom Đorđevićem, to je bila kapisla": Blažić otkrio motiv koji ga je naveo na masakr

Mondo pre 27 dana
Blažić je na suđenju izneo svoju odbranu i tom prilikom je otkrio motiv koji ga je naveo na masakr. Danas je u Specijalnom sudu u Beogradu počelo suđenje Urošu Blažiću (22) iz Dubone kod Mladenovca. Blažić je na suđenju izneo svoju odbranu… »
Šok na suđenju zbog Blažićevih reči: "Moje srce će više osećati patnju, nego srca bilo koga u sudnici"

Šok na suđenju zbog Blažićevih reči: "Moje srce će više osećati patnju, nego srca bilo koga u sudnici"

Mondo pre 27 dana
Danas je na suđenju masovnom ubici pozvan Radiša, otac Uroša Blažića, koji je uputio šokantne reči. Uroš B. (22) iz sela Dubona kod Mladenovca uzeo je živote devetoro ljudi među kojima je i dete od 15 godina, a teško ranio 12 osoba tog 4. maja… »
Uroš Blažić izgovara sramne reči na suđenju za masakr: "Ne želim da kažem kakve su se gadosti dešavale u selu"

Uroš Blažić izgovara sramne reči na suđenju za masakr: "Ne želim da kažem kakve su se gadosti dešavale u selu"

Telegraf pre 27 dana
Bilo me je sramota da kažem da mi je neko upao u kuću i da me je pokrao. U toku je suđenje Urošu Blažiću, kojem se sudi zbog masakra u selima Malo Orašje i Dubona. Porodice ubijenih prisustvuju suđenju, koje je otvoreno za javnost. Na suđenju je… »
U Specijalnom sudu počelo suđenje Urošu Blažiću, advokat odbrane odmah tražio desetominutnu pauzu

U Specijalnom sudu počelo suđenje Urošu Blažiću, advokat odbrane odmah tražio desetominutnu pauzu

Insajder pre 27 dana
U Specijalnom sudu u Beogradu, u sredu 21. avgusta, počelo je suđenje Urošu Blažiću, optuženom za ubistvo devet i ranjavanje 12 osoba, 4. maja 2023. godine u selima Malo Orašje i Dubona kod Mladenovca. Branilac Uroša Blažića optuženog za masakr… »
„Svestan sam da će ovo izazvati gnev…“: Uroš Blažić iznosi odbranu pred sudom, pet stražara ga opkolio

„Svestan sam da će ovo izazvati gnev…“: Uroš Blažić iznosi odbranu pred sudom, pet stražara ga opkolio

Nova pre 27 dana
: Uroš Blažić, optuženi za masakr u Duboni i Malom Orašju, kome je u toku suđenje u Specijalnom sudu u Beogradu, počeo je sa iznošenjem odbrane, a kako javlja naš reporter sa lica mesta, njega je opkolilo pet čuvara. „Ostajem pri svom iskazu… »
Tragedije u Beogradu: Optuženi za ubistva u Duboni i Malom Orašju priznao krivicu

Tragedije u Beogradu: Optuženi za ubistva u Duboni i Malom Orašju priznao krivicu

Danas pre 27 dana
Petnaest meseci posle masovnog ubistva u selima Duboni i Malom Orašju nadomak Beograda, suđenje okrivljenom Urošu Blažiću konačno je počelo. Dvadesetdvogodišnji Blažić, koji se tereti da je u noći 4. maja 2023. ubio devetoro, a ranio 12 mladih… »
Znam da će sve što ću sada izjaviti izazvati još veći gnev javnosti! Evo šta je Blažić rekao o masakru u Mladenovcu

Znam da će sve što ću sada izjaviti izazvati još veći gnev javnosti! Evo šta je Blažić rekao o masakru u Mladenovcu

Kurir pre 27 dana
Optuženi Uroš Blažić je priznao danas na početku suđenja da je 4. maja prošle godine u selima Malo Orašje i Dubona ubio devet i ranio 12 osoba i izjasnio se krivim. Okrivljeni Uroš i Radiša Blažić danas iznose odbranu, a nakon što oni… »
Blažić za govornicom progovorio o masakru! Evo šta je rekao o svojoj krivici! Njegov otac tvrdi da nije kriv

Blažić za govornicom progovorio o masakru! Evo šta je rekao o svojoj krivici! Njegov otac tvrdi da nije kriv

Dnevnik pre 27 dana
Ožalošćene porodice ubijenih u Duboni i Malom Orašju nalaze se u Specijalnom sudu u Beogradu, gde je počelo suđenje osumnjičenom Urošu Blažiću (22) iz Dubone kod Mladenovca, koji je 4. maja prošle godine u krvavom piru ubio devet, a teško… »
"Blažić se smeje sve vreme, on ne treba hleba da jede" Roditelji ubijenih u masakru kod Mladenovca očajni, gađali staklo u…

"Blažić se smeje sve vreme, on ne treba hleba da jede" Roditelji ubijenih u masakru kod Mladenovca očajni, gađali staklo u…

Kurir pre 27 dana
U Specijalnom sudu u Beogradu počelo suđenje Urošu Blažiću (22) iz Dubone kod Mladenovca, koji je 4. maja prošle godine u krvavom piru ubio devet, a teško ranio 12 žrtava. U delu sudnice gde se nalaze oštećene porodice kada je Uroš Blažić… »
Prvi pištolj me koštao 100.000! Blažić se za govornicom klati i hvata za glavu: Ne znam šta mi je bilo! Tražio sam ocu…

Prvi pištolj me koštao 100.000! Blažić se za govornicom klati i hvata za glavu: Ne znam šta mi je bilo! Tražio sam ocu…

Kurir pre 27 dana
U Specijalnom sudu u Beogradu danas je počelo suđenje Urošu Blažiću zbog masakra u selima Malo Orašje i Dubona, gde je ubio devet i ranio 12 osoba. Na optuženičkoj klupi našao se i njegov otac Radiša Blažić. Uroš Blažić na pripremnom… »
Uroš Blažić priznao krivicu za ubistva u Duboni i Malom Orašju: Moj otac ne treba da odgovara

Uroš Blažić priznao krivicu za ubistva u Duboni i Malom Orašju: Moj otac ne treba da odgovara

Radio 021 pre 27 dana
Uroš Blažić je ostao pri iskazu sa pripremnog ročišta u kojem je izneo da priznaje krivicu. Prethodno je rekao da je razumeo navode iz optužnice. Blažić je na početku saslušanja izrazio saučešće porodicama ubijenih i kazao da vreme ne može… »
Počelo suđenje Urošu Blažiću, prethodno imao poverljiv razgovor s advokatom

Počelo suđenje Urošu Blažiću, prethodno imao poverljiv razgovor s advokatom

N1 Info pre 27 dana
Podeli : Suđenje Urošu Blažiću za ubistvo devet i ranjavanje 12 osoba u Duboni i Malom Orašju, počelo je u Višem sudu u Beogradu čitanjem optužnice, u kojoj se opisuju detalji masovnog ubistva. Prethodno je advokatu Uroša Blažića odobreno da… »
Suđenje Urošu Blažiću prekinuto zbog zahteva njegovog advokata: Svi izašli iz sudnice, evo i zbog čega

Suđenje Urošu Blažiću prekinuto zbog zahteva njegovog advokata: Svi izašli iz sudnice, evo i zbog čega

Nova pre 27 dana
: Suđenje Urošu Blažiću u Specijalnom sudu u Beogradu nakratko je prekinuto jer je njegov advokat zatražio poverljiv razgovor sa svojim branjenikom, javlja reporter Nove sa lica mesta. Petar Luković, advokat Uroša Blažića rekao je da mu nije… »
Prekinuto suđenje Urošu Blažiću zbog zahteva advokata! Tražio poverljiv razgovor sa njim, svi izašli iz sudnice

Prekinuto suđenje Urošu Blažiću zbog zahteva advokata! Tražio poverljiv razgovor sa njim, svi izašli iz sudnice

Mondo pre 27 dana
Advokat Uroša Blažića zatražio poverljiv razgovor sa svojim branjenikom. Suđenje Urošu Blažiću u Specijalnom sudu u Beogradu nakratko je prekinuto jer je njegov advokat zatražio poverljiv razgovor sa svojim branjenikom, prenosi Kurir. Sudsko… »
Uroš Blažić priznao krivicu za ubistva u Duboni i Malom Orašju

Uroš Blažić priznao krivicu za ubistva u Duboni i Malom Orašju

Novi magazin pre 27 dana
Uroš Blažić je ostao pri iskazu sa pripremnog ročišta u kojem je izneo da priznaje krivicu. Prethodno je rekao da je razumeo navode iz optužnice. Urošev otac Radoš Blažić izjavioje saućešće porodicama. Izjasnio se da nije kriv, da ne zna… »
"Razumeo sam optužnicu i izjašnjavam se krivim": Uroš Blažić za govornicom, oko njega stoji sedam čuvara

"Razumeo sam optužnicu i izjašnjavam se krivim": Uroš Blažić za govornicom, oko njega stoji sedam čuvara

Mondo pre 27 dana
Blažić je stao za govornicu u sivoj majici, okružen sedmoricom čuvara. U Specijalnom sudu u Beogradu je počelo suđenje osumnjičenom Urošu Blažiću (22) iz Dubone kod Mladenovca. Nakon što je pročitana optužnica, Blažić je pozvan za… »
Uroš Blažić uveden u sudnicu iz posebnog zastakljenog dela: Izgovorio je ove reči

Uroš Blažić uveden u sudnicu iz posebnog zastakljenog dela: Izgovorio je ove reči

Telegraf pre 27 dana
Ove reči je izgovorio. Danas je suđenje Urošu Blažiću, optuženom da je 4. maja prošle godine ubio devet i ranio 12 osoba. Njegov otac Radiša Blažić je optužen za oružje koje je pronađeno u njegovoj kući. Optuženi Uroš Blažić pozvan je od… »
Otac Uroša Blažića izveden za sudsku govornicu: "Prvo da vas pozdravim, sve sudije, advokate, komandire..."

Otac Uroša Blažića izveden za sudsku govornicu: "Prvo da vas pozdravim, sve sudije, advokate, komandire..."

Telegraf pre 27 dana
Telegraf prati uživo suđenje Urošu Blažiću. Uroš Blažić je danas za sudsku govornicu izveden u pratnji pet policajaca. Držao se hladno i kratko se izjasnio o krivici. Potom je za sudsku govornicu izveden njegov otac. "Prvo da vas pozdravim, sve… »
Tragedije u Beogradu: Početak suđenja osumnjičenom za ubistva u Duboni i Malom Orašju u Specijalnom sudu

Tragedije u Beogradu: Početak suđenja osumnjičenom za ubistva u Duboni i Malom Orašju u Specijalnom sudu

Danas pre 27 dana
Petnaest meseci posle masovnog ubistva u selima Duboni i Malom Orašju nadomak Beograda, suđenje okrivljenom Urošu Blažiću praktično tek počinje. Dvadesetdvogodišnji Blažić se tereti da je u noći 4. maja 2023. ubio devetoro, a ranio 12 mladih… »
Tragedije u Beogradu: Početak suđenja optuženom za ubistva u Duboni i Malom Orašju u Specijalnom sudu

Tragedije u Beogradu: Početak suđenja optuženom za ubistva u Duboni i Malom Orašju u Specijalnom sudu

NIN pre 27 dana
Petnaest meseci posle masovnog ubistva u selima Duboni i Malom Orašju nadomak Beograda, suđenje okrivljenom Urošu Blažiću praktično tek počinje. Dvadesetdvogodišnji Blažić se tereti da je u noći 4. maja 2023. ubio devetoro, a ranio 12 mladih… »
Tragedije u Beogradu: Početak suđenja optuženom za ubistva u Duboni i Malom Orašju u Specijalnom sudu

Tragedije u Beogradu: Početak suđenja optuženom za ubistva u Duboni i Malom Orašju u Specijalnom sudu

Radio 021 pre 27 dana
Postupak počinje iznošenjem odbrane okrivljenog Uroša Blažića i njegovog oca Radiše. BBC/Nataša Anđelković Članovi porodica ubijenih i ranjenih ulaze u zgradu Specijalnog suda u Beogradu pred početak suđenja glavnom optuženom Urošu Blažiću… »
Porodice ubijenih u Duboni i Malom Orašju stigle u sud, nose majice sa emotivnim porukama

Porodice ubijenih u Duboni i Malom Orašju stigle u sud, nose majice sa emotivnim porukama

N1 Info pre 27 dana
Podeli : Porodice ubijenih u Duboni i Malom Orašju stigle su u Specijalni sud, gde danas počinje suđenje Urošu Blažiću, optuženom da je 4. maja prošle godine u ova dva sela ubio devet i ranio 12 osoba. Porodice su na suđenje došle u crnim… »
Počinje suđenje Urošu Blažiću: Porodice ubijenih u Duboni i Malom Orašju stigle u sud, nose crne majice sa tužnim…

Počinje suđenje Urošu Blažiću: Porodice ubijenih u Duboni i Malom Orašju stigle u sud, nose crne majice sa tužnim…

Nova pre 27 dana
: Suđenje Urošu Blažiću i njegovom ocu trebalo bi danas da bude nastavljeno pred Specijalnim sudom u Beogradu, po optužbama da je počinio masakr u selima Dubona i Malo Orašje. Porodice ubijenih počele su da pristižu ispred zgrade Specijalnog suda… »
Obukli su majice sa potresnim porukama: Stigli ispred suda članovi porodica ubijenih u masakru kod Mladenovca

Obukli su majice sa potresnim porukama: Stigli ispred suda članovi porodica ubijenih u masakru kod Mladenovca

Telegraf pre 27 dana
Telegraf će uživo pratiti suđenje. Članovi porodica ubijenih u Duboni i Malom Orašju stigli su ispred Specijalnog suda gde se danas održava suđenje Urošu Blažiću i njegovom ocu Radiši. Oni su se nakratko okupili ispred, a potom ušli u zgradu… »
Uroš Blažić danas prvi put javno govori o masakru: U Specijalnom sudu počinje suđenje masovnom ubici iz Mladenovca!

Uroš Blažić danas prvi put javno govori o masakru: U Specijalnom sudu počinje suđenje masovnom ubici iz Mladenovca!

Kurir pre 27 dana
U Specijalnom sudu u Beogradu dans počinje suđenje osumnjičenom Urošu Blažiću (22) iz Dubone kod Mladenovca, koji je 4. maja prošle godine u krvavom piru ubio devet, a teško ranio 12 žrtava. Nakon završenog pripremnog ročišta, koje je bilo… »
Danas suđenje masovnom ubici iz Mladenovca: Blažić pred roditeljima žrtava govori o zločinu

Danas suđenje masovnom ubici iz Mladenovca: Blažić pred roditeljima žrtava govori o zločinu

Mondo pre 27 dana
U Specijalnom sudu u Beogradu počinje suđenje Urošu Blažiću. U Specijalnom sudu u Beogradu danas počinje suđenje osumnjičenom Urošu Blažiću (22) iz Dubone kod Mladenovca, koji je 4. maja prošle godine u krvavom piru ubio devet, a teško ranio… »
Blažić će danas detaljno ispričati kako je izvršio masakr: Priznao je zločin, Srbija strahuje od njegovih reči

Blažić će danas detaljno ispričati kako je izvršio masakr: Priznao je zločin, Srbija strahuje od njegovih reči

Telegraf pre 27 dana
Suđenje se, zbog bezbednosti, održava u Specijalnom sudu u Beogradu. Danas u zgradi Specijalnog suda u Beogradu danas počinje suđenje Urošu Blažiću koji je optužen za masovno ubistvo koje se 4. maja prošle godine dogodilo u selima Dubona i Malo… »
Zašto je Srbija sve više izložena terorističkim pretnjama? U "Jutro na Blic" saznajte da li naše službe mogu da zaštite…

Zašto je Srbija sve više izložena terorističkim pretnjama? U "Jutro na Blic" saznajte da li naše službe mogu da zaštite…

Blic pre 27 dana
Ambasade Srbije u dve velike evropske prestonice, poslednjih dana dobile pretnje da će biti mete terorističkih napada. U Srbiji policija prati oko 100 pripadnika vehabijskog pokreta za koje se procenjuje da bi mogli izvršiti teroristički napad. Nakon… »
Počinje suđenje Blažiću u Specijalnom sudu: Optuženi za masakr kod Mladenovca iznosi odbranu

Počinje suđenje Blažiću u Specijalnom sudu: Optuženi za masakr kod Mladenovca iznosi odbranu

Telegraf pre 27 dana
Za sutra i prekosutra predviđeno je ispitivanje oštećenih. U Specijalnom sudu u Beogradu danas počinje suđenje Urošu Blažiću, optuženom da je 4. maja prošle godine u selima Malo Orašje i Dubona ubio devet i ranio 12 osoba. Uroš Blažić i… »

Vesti dana »