Povezane vesti

Amerikanac objavio snimak, evo ko mu je izbušio gume u Zagrebu: "Znali su da je to moj auto, saznao sam šta se desilo!"…

Amerikanac objavio snimak, evo ko mu je izbušio gume u Zagrebu: "Znali su da je to moj auto, saznao sam šta se desilo!"…

Kurir pre 28 dana
Američki tiktoker Džastis Rid otkrio je ko mu je probušio gume na automobilu u Zagrebu. "Hteo sam da znam ko je to mogao da uradi, pa sam se raspitao. Srećom, u blizini je bila sigurnosna kamera. Evo šta se dogodilo u 21.15. Na snimku se vidi kako… »
Amerikancu u Zagrebu izbušili gume na automobilu sa beogradskim tablicama Sada je otkrio i ko je to uradio, ima snimak (video)

Amerikancu u Zagrebu izbušili gume na automobilu sa beogradskim tablicama Sada je otkrio i ko je to uradio, ima snimak (video)

Dnevnik pre 28 dana
Američki tiktoker Džastus Rid otkrio je ko mu je probušio gume na automobilu u Zagrebu. "Hteo sam da znam ko je to mogao da uradi, pa sam se raspitao. Srećom, u blizini je bila sigurnosna kamera. Evo šta se dogodilo u 21.15. Na snimku se vidi kako… »
"Imam snimak gde mi u Zagrebu buše gume": Amerikanac parkirao auto sa BG tablicama i video ko je to uradio

"Imam snimak gde mi u Zagrebu buše gume": Amerikanac parkirao auto sa BG tablicama i video ko je to uradio

Mondo pre 28 dana
Amerikanac je izazvao dosta reakcija zbog snimka na kojem kaže da mu je neko u Zagrebu izbušio gume na automobilu sa beogradskim tablicama. Američki tiktoker Džastus Rid otkrio je ko mu je probušio gume na automobilu u Zagrebu. "Hteo sam da znam ko… »

Vesti dana »