Povezane vesti

"Zario je makaze u vrat mom psu ispred mene": Oglasio se vlasnik ubijenog jazavičara u Jagodini

"Zario je makaze u vrat mom psu ispred mene": Oglasio se vlasnik ubijenog jazavičara u Jagodini

Mondo pre 26 dana
U Jagodini je muškarac ubio psa ispred njegovog vlasnika. Muškarac M.S. iz Jagodine ubio je psa u ovom gradu ispred njegovog vlasnika D.M. On je ispričao da je video M.S. kako njegovom psu zabada makaze za orezivanje voća u vrat. "On radi na jednoj… »
Pred mojim očima mi je ubio psa Udarao ga je makazama, a onda mu ih je dva puta zario u vrat

Pred mojim očima mi je ubio psa Udarao ga je makazama, a onda mu ih je dva puta zario u vrat

Dnevnik pre 26 dana
M. S. iz Jagodine preksinoć je ubio psa u ovom gradu i to na očigled njegovog vlasnika Dragutina Milojevića koji je za Kurir ispričao da je video kako M. S. njegovom psu zabada makaze za orezivanje voća u vrat! - On radi na jednoj vikendici u blizini… »
"Pustio sam ga da prošeta, a onda sam čuo kako skiči": Oglasio se vlasnik psa koji je juče ubijen u Jagodini: "Pitao sam ga…

"Pustio sam ga da prošeta, a onda sam čuo kako skiči": Oglasio se vlasnik psa koji je juče ubijen u Jagodini: "Pitao sam ga…

Blic pre 26 dana
M.S. iz Jagodine preksinoć je ubio psa u ovom gradu i to na očigled njegovog vlasnika Dragutina Milojevića koji je ispričao da je video kako M.S. njegovom psu zabada makaze za orezivanje voća u vrat! - On radi na jednoj vikendici u blizini moje i… »
Vlasnik psa za Kurir nakon horora u Jagodini "Udarao je mog psa makazama, a onda mu ih je 2 puta zario u vrat, čuo sam kako…

Vlasnik psa za Kurir nakon horora u Jagodini "Udarao je mog psa makazama, a onda mu ih je 2 puta zario u vrat, čuo sam kako…

Kurir pre 26 dana
M.S. iz Jagodine prekisoć je ubio psa u ovom gradu i to na očigled njegovog vlasnika Dragutina Milojevića koji je za Kurir ispričao da je video kako M.S. njegovom psu zabada makaze za orezivanje voća u vrat! - On radi na jednoj vikendici u blizini… »

Vesti dana »