Povezane vesti

Udovica Sinana Sakića otvorila dušu - Uzimala sam novac na kamatu!

Udovica Sinana Sakića otvorila dušu - Uzimala sam novac na kamatu!

Svet plus pre 3 sata
Udovica pevača Sinana Sakića otvorila dušu o teškom periodu, nakon što je Sinan pre šest godina preminuo. Molila sam za pomoć njegove kolege, kaže ona i dodaje da je ipak uzimala novac na kamatu! Udovica legendarnog pevača Sinana Sakića, Sabina… »
"Molila sam njegove kolege za pomoć": Potresna ispovest udovice Sinana Sakića: "Morala sam da pozajmim 5.000 evra na kamatu"

"Molila sam njegove kolege za pomoć": Potresna ispovest udovice Sinana Sakića: "Morala sam da pozajmim 5.000 evra na kamatu"

Blic pre 5 sati
Legendarni pevač Sinan Sakić preminuo je pre šest godina, a njegova supruga Sabina otkrila je sa kakvim se sve nedaćama suočavala. Sabina je otkrila da je imala mnoštvo finansijskih problema, a kako joj ni Sinanova porodica, a ni kolege nisu pomogle… »
Potresna ispovest sinanove udovice: "Molila sam njegove kolege za pomoć, morala sam da uzmem novac na kamatu"

Potresna ispovest sinanove udovice: "Molila sam njegove kolege za pomoć, morala sam da uzmem novac na kamatu"

Kurir pre 4 sati
Legenda narodne muzike, pevač Sinan Sakić preminuo je pre šest godina, a njegova supruga Sabina otkrila je sa kakvim se sve nedaćama suočavala. Sabina je otkrila da je imala mnoštvo finansijskih problema, a kako joj ni Sinanova porodica, a ni kolege… »

Vesti dana »