Povezane vesti

Netanjahu je izgubio?

Netanjahu je izgubio?

B92 pre 4 sati
"Velika pobeda" i "ključna tačka za Liban" - tako je Naim Kasem, vođa libanske grupe Hezbolah, prošle srede opisao Memorandum o razumevanju kojim su ove sedmice zaustavljene borbe između Irana i Sjedinjenih Država. Kasem je takođe zahvalio Irancima što… »
Liban: Hezbolah je „pobednik“ sporazuma Irana i SAD?

Liban: Hezbolah je „pobednik“ sporazuma Irana i SAD?

Dojče vele pre 7 sati
Libanski Hezbolah tvrdi da je mirovni sporazum između SAD i Irana „velika pobeda“. Ta grupa, koja se protivi Izraelu, svakako je ojačana sporazumom. Ali šta je Hezbolah zapravo osvojio? „Velika pobeda“ i „ključna tačka za Liban“ – tako je Naim Kasem… »

Vesti dana »