Povezane vesti

Ðoković: Na vrhuncu sam karijere!

Ðoković: Na vrhuncu sam karijere!

Mozzart sport 28.01.2016
"Posle meča protiv Simona igrao sam misaone igre sa samim sobom", ističe Srbin. Srpski teniser Novak Ðoković, posle pobede u Rodžera Federera u polufinalu Australijan openu, rekao je da želi da iskoristi to što je na vrhuncu karijere i osvoji što… »
Keš: Ovo je era mašine, pomalo je dosadno

Keš: Ovo je era mašine, pomalo je dosadno

Mozzart sport 28.01.2016
Osvajač Vimbldona iz 1987. godine oduševljen igrom srpskog tenisera. Odigrao je Novak Đoković fantastičan meč u polufinalu Australijan opena i razbio Rodžera Federera sa 3:1 (6:1, 6:2, 3:6, 6:3). Ovakva partija nikoga nije ostavila ravnodušnim, a… »
Zvanično: Novak ugasio "veliku četvorku"

Zvanično: Novak ugasio "veliku četvorku"

Vesti online 28.01.2016
Nema više "velike četvorke". Brutalna dominacija Novaka Đokovića bacila je u drugi plan Rodžera Federera, Endija Mareja i (odavno) Rafaela Nadala. Potvrda je stigla po završetku polufinalnog susreta u Melburnu. Novak je u polufinalu Australijan… »
Pet Keš: Spektakularno je gledati Federera i Nadala, ali ovo je nova era tenisa - mašine Đokovića

Pet Keš: Spektakularno je gledati Federera i Nadala, ali ovo je nova era tenisa - mašine Đokovića

Večernje novosti 28.01.2016
Njegova igra i kretnja su neverovatni, ali sve pomalo izgleda dosadno. Novak ulaže veliki napor da napreduje i zna kako da pobeđuje ove momke, kaže Pet Keš. Legendarni australijski teniser Pet Keš je jedan od onih koji otvoreno simpatiše Novaka… »

Vesti dana »