Povezane vesti
Dečak iz Dečije bolnice je iz Horgoša i nije napušten
Radio 021 05.02.2016
Povodom slučaja četvorogodišnjeg dečaka M. K. koji već duže vreme boravi na lečenju u novosadskoj Dečijoj bolnici, a koji je izazvao pažnju javnosti, iz Centra za socijalni rad u Kanjiži ističu da u okviru svoje nadležnosti vode brigu o… »
Horgoš: Oboleli dečak nije zanemareno dete
RTV 05.02.2016
HORGOŠ/KANJIŽA - Priča o teško bolesnom četvorogodišnjem dečaku koji trinaest meseci leži u Dečjoj bolnici u Novom Sadu i dalje izaziva pažnju javnosti. Iza senzacionalističkih napisa u pojedinim medijima o tome da je ostavljen, kako izgleda… »
Mališan iz Dečje bolnice nije napušten, porodica mu živi u Horgošu
Moj Novi Sad 05.02.2016
Povodom slučaja četvorogodišnjeg M. K. koji već duže vreme boravi na lečenju u Dečijoj bolnici u Novom Sadu, a koji je izazvao pažnju javnosti, Centar za socijalni rad u Kanjiži oglasio se saopštenjem u kome se ističe da u okviru svoje… »
Vesti dana »

Tristan blistao i doneo pobedu, Bogdan i Vasa imali veče za zaborav: Ovo je učinak Srba u NBA ligi
Mondo pre 11 minutajoš 15 povezanih

Odložen Đokovićev meč u Majamiju: Novo pravilo poremetilo sve, poznat novi termin
Mondo pre 36 minutajoš 9 povezanih

Netanjahu: Zauzećemo Gazu ako Hamas ne pusti taoce; Gaza: Zatvaranje granica ima "katastrofalne posledice"
RTS pre 11 minutajoš 2 povezane

„Ja sam čuo da su nas pustili“: Nedović se posle pobede nad Virtusom osvrnuo na spekulacije o meču u Pireju
Danas pre 7 satijoš 4 povezane

Novaku Đokoviću otvoren put ka 100. tituli: Fis eliminisao prvog nosioca u Majamiju
Danas pre 8 satijoš 6 povezanih