Povezane vesti
U Crnoj Gori ove sezone očekuju 400.000 turista iz Srbije
RTV 17.02.2016
PODGORICA - Ministar održivog razvoja i turizma Crne Gore Branimir Gvozdenović izjavio je danas se u ovogodišnjoj sezoni očekuje da će Crnu Goru posetiti oko 400.000 turista iz Srbije, što je za oko 30.000 više nego u 2015. godini. On je novinarima rekao… »
Crna Gora ovog leta očekuje 400.000 turista iz Srbije
N1 Info 17.02.2016
Ministar održivog razvoja i turizma Crne Gore Branimir Gvozdenović kaže da se u ovogodišnjoj sezoni očekuje da će Crnu Goru posetiti oko 400.000 turista iz Srbije, što je za oko 30.000 više nego u 2015. godini. On je novinarima rekao da je prošle godine… »
Vesti dana »

"Sad ćete vi gospođo da vidite" Ovako je serijski silovatelj napao ženu u Beogradu, u radnji se odigrala drama: Stavio joj makaze na vrat i udario pesnicom!
Kurir pre 2 minutajoš 56 povezanih

(BLOG) Održan protest podrške Nikolini Sinđelić u Beogradu: Na blokadi suda u Novom Sadu privedene dve osobe
N1 Info pre 2 minutajoš 49 povezanih

„Uhapsite Krička“: Studenti i građani predaju zahtev za smenu komandanta JZO koji je udarao i pretio silovanjem studentkinju Nikolinu VIDEO
Nova pre 1 satjoš 36 povezanih

Sastanci Trampa, Zelenskog i evropskih lidera u Vašingtonu: bezbednosne garancije i pripreme za mirovne pregovore
Naslovi.ai pre 2 minutajoš 196 povezanih