Povezane vesti
Regionalnom kancelarijom za mlade ka boljoj saradnji
RTS 18.02.2016
Ideja srpskog i albanskog premijera sa konferencije u Berlinu 2014. – osnivanje Regionalne kancelarije sa saradnju mladih Zapadnog Balkana i zvanično treba da se realizuje u julu ove godine u Parizu. Start ove kancelarije očekuje se u januaru 2017… »
Regionalna kancelarija za mlade - bolja saradnja
Akter 18.02.2016
Cilj Kancelarije biće promocija pomirenja, saradnje, duha tolerancije, i činiće je mladi iz Albanije, Bosne i Hercegovine, Crne Gore, Makedonije, Kosova i Srbije. Regionalna kancelarija za razmenu i saradnju mladih doprineće izgradnji međusobnog… »
Regionalna kancelarija za mlade - put ka boljoj saradnji
Novi magazin 18.02.2016
Njeno osnivanje, kako je rečeno, očekuje je nakon Pariske konferencije, u julu. Kancelariju za razmenu i saradnju mladih činiće mladi iz Albanije, BiH, Crne Gore, Makedonije, Srbije i Kosova, a regionalni centar biće u Tirani. Ideja je i proistekla… »
Vesti dana »

(VIDEO) Studenti blokirali ulaze u Skupštinu grada Novog Sada, pozivaju građane da im se pridruže
N1 Info pre 21 minutajoš 3 povezane

"Policija nikada nije koristila nezakonita sredstva": Oglasio se Dačić: Mup ne poseduje ni "Vortex Ring Gun", ni "Vortex Cannon"
Blic pre 3 satajoš 2 povezane