Povezane vesti

Iliev: Samo se ja pitam!

Iliev: Samo se ja pitam!

Večernje novosti 19.02.2016
Sportski direktor Partizana tvrdi da je isključivo on odgovoran za prelazni rok: Stojim iza svega što je urađeno i spreman sam da snosim posledice. NAJAVLjIVANE su "bombe", dovedena su dva stranca i dva domaća fudbalera, a kada se bude podvlačila… »
Partizan obnavlja ugovor Abubakaru?!

Partizan obnavlja ugovor Abubakaru?!

Sportske.net 19.02.2016
Sportski direktor Fudbalskog kluba Partizan Ivica Iliev rekao je danas da postoji mogućnost da crno-beli ponude novi ugovor Umaruu Abubakaru. Sportski direktor Fudbalskog kluba Partizan Ivica Iliev rekao je danas da postoji mogućnost da crno-beli ponude… »
NA RADOST GROBARA: Iliev želi najboljeg još dugo u Partizanu

NA RADOST GROBARA: Iliev želi najboljeg još dugo u Partizanu

Hot sport 19.02.2016
Sportski direktor fudbalskog kluba Partizan Ivica Iliev rekao je danas da postoji mogućnost da crno-beli ponude novi ugovor jednim od najboljih strelaca ekipe. Iliev je na konferenciji za novinare mnogo puta ponovio da je jedino on odgovoran za prelazni… »
Partizan i Abubakar - nastavak saradnje?

Partizan i Abubakar - nastavak saradnje?

Mondo 19.02.2016
Abubakar Oumaru je jednom nogom van Partizana, ali da li se može dogoditi da ipak ostane duže u Humskoj? Evo nove izjave sportskog direktora Ivice Ilieva. Foto: (AP Photo) Napadač Abubakar Oumaru je u Partizanu, a i nije. Kao u bajci "Čardak ni na… »

Vesti dana »