Povezane vesti

Novi Problem: Partizan dodatno oslabljen pred OFK Beograd?

Novi Problem: Partizan dodatno oslabljen pred OFK Beograd?

Hot sport 20.02.2016
Trener crno-belih Ivan Tomić suočava se sa sve većim problemima uoči svog debija u Superligi Srbije. Posle dugo čekanja i navijači Partizana će dočekati svoje ljubimce da zakotrljaju ‘bubamaru’ na superligaškim terenima. Sutra od 14 sati na… »
Ivan Tomić poručio Oumaruu: Partizan nije usputna stanica!

Ivan Tomić poručio Oumaruu: Partizan nije usputna stanica!

Sportski žurnal 20.02.2016
Abubakar Oumaru i eventualni transfer u Kinu, u centru su pažnje javnosti koj je naklonjena crno-beloj boji. – Voleo bih da ostane svaki igrač koji nam je potreban. Da li će to da se desi, ne odlučujem ja, već klub – rekao je Ivan Tomić, trener… »
Tomić o Abubakaru: Nije Partizan usputna stanica! Ovde si se vratio u orbitu

Tomić o Abubakaru: Nije Partizan usputna stanica! Ovde si se vratio u orbitu

Mozzart sport 20.02.2016
„Svestan sam da Partizan ne može da ispunjava trenerove želje, prihvatiću svaku odluku“, kaže trener crno-belih pred nastavak sezone. Sa potpuno renoviranom defanzivnom linijom, sa novim šefom struke, a bez suspendovanih Evertona Luzia i Alena… »
Oumaru neće više da igra za Partizan! Šta na to kaže Tomić?

Oumaru neće više da igra za Partizan! Šta na to kaže Tomić?

Vesti online 20.02.2016
Kamerunski napadač Abubakar Oumaru nezadovoljan je što ga Partizan nije prodao u Kinu, pa je otvoreno saopštio treneru Ivanu Tomiću da na njega više ne računa. Uz Živkovića, najbolji igrač crno-belih u tmurnoj jeseni za crno-bele, razočarao je… »
Trener Partizana o Abubakaru i Živkoviću

Trener Partizana o Abubakaru i Živkoviću

Mondo 20.02.2016
"Znam da Partizan nije klub koji treneru može da ispunjava želje. Prihvatiću sve što se desi", rekao je Ivan Tomić. Foto: MN Press Oumaru Abubakar najveća je enigma. Tamnoputi napadač Partizana još uvek je član crno-belih, ali je veliko pitanje… »

Vesti dana »

Hristos vaskrse! Vaistinu vaskrse!

Hristos vaskrse! Vaistinu vaskrse!

Glas Zapadne Srbije pre 12 satijoš 7 povezanih
Hristos vaskrse!

Hristos vaskrse!

RTV pre 5 satijoš 6 povezanih
Spaseni Rusi koji su se izgubili na Kablaru

Spaseni Rusi koji su se izgubili na Kablaru

Danas pre 4 satijoš 2 povezane