Povezane vesti

Ovo je status o kome bruji ceo region

Ovo je status o kome bruji ceo region

Mondo 20.02.2016
Dunja Tadić, majka dečaka s autizmom iz Zagreba, svojim statusom, posvećenom komšiji koji joj je nekoliko puta zvao policiju, osvojila je Hrvatsku, ali i region. Komšija, pucaš u civila!Dobar dan komšija ispod nas što živiš. Kako si ti danas? Mi… »
Pismo Majke Autističnog Dečaka: Dunju i Igora maltretira komšija, a njena ispovest je RASPLAKALA REGION (FOTO)

Pismo Majke Autističnog Dečaka: Dunju i Igora maltretira komšija, a njena ispovest je RASPLAKALA REGION (FOTO)

Telegraf 20.02.2016
Status Zagrepčanke Dunja Tadić, majke dečaka s autizmom zapalio je Fejsbuk. Majka čije dete boluje od autizma želela je da pošalje poruku komšiji koji negoduje zbog buke koje stvara njen bolesn sin. Ona je posvetila svoj Fejsbuk status komšiji… »
Majka autističnog dečaka pisala komšiji koji ih maltretira

Majka autističnog dečaka pisala komšiji koji ih maltretira

Alo 20.02.2016
Majka dečaka koji boluje od autizma, Dunja Tadić iz Zagreba napisala je pismo bezosećajnom komšiji koji je zbog nje i sina Igora nekoliko puta zvao policiju. Ona je pismo javno objavila na društvenoj mreži Fejsbuk. Njeno pismo je dirnulo mnoge… »
Pismo Majke Autističnog Dečaka: Generale, pardon komšija, pucaš u moje dete!

Pismo Majke Autističnog Dečaka: Generale, pardon komšija, pucaš u moje dete!

Kurir 20.02.2016
ZAGREB - Status Zagrepčanke Dunja Tadić, majke dečaka s autizmom zapalio je Fejsbuk. Ona je posvetila svoj Fejsbuk status komšiji koji joj je nekoliko puta na vrata slao policiju, zbog buke. Ovaj je status ubrzo se proširio internetom i za kratko… »

Vesti dana »