Povezane vesti

Nenad za N1: Kad tražite novac, zatvore vam vrata

Nenad za N1: Kad tražite novac, zatvore vam vrata

N1 Info 24.02.2016
"Dečak koji je Srbiju podigao na noge" - tako mediji nazivaju šesnaestogodišnjeg Nenada Pavlovića, koji se video porukom obraća državi da mu spasi život. Boluje od retke bolesti, za čije lečenje nema novac. Nakon što je taj snimak pogledalo… »
Pomoć Dečku Koji Je Poslao Poruku Državnom Vrhu: Ministar Lončar se sastao sa Nenadom

Pomoć Dečku Koji Je Poslao Poruku Državnom Vrhu: Ministar Lončar se sastao sa Nenadom

Telegraf 24.02.2016
Ministar je obećao da će pronaći način da u najkraćem roku Nenad, ali i još troje odraslih pacijenata koji boluju od iste bolesti, a koji su u teškom zdravstvenom stanju, dobiju neophodnu terapiju. Nenad Pavlović (16) koji boluje od teške bolesti… »
Ministar zdravlja obećao pomoć Nenadu i drugim obolelima

Ministar zdravlja obećao pomoć Nenadu i drugim obolelima

N1 Info 24.02.2016
Šesnaestogodišnji Nenad Pavlović, koji boluje od teške bolesti krvi i koji je preko Jutjuba zatražio od države da mu obezbedi terapiju, bio je sa roditeljima na sastanku kod ministra Zlatibora Lončara, prenosi RTS. Dogovoreno je da Ministarstvo… »
Ministar zdravlja se sastaje sa dečakom koji se obratio državi: "Zvao sam ga da rešimo problem"

Ministar zdravlja se sastaje sa dečakom koji se obratio državi: "Zvao sam ga da rešimo problem"

Prva 24.02.2016
Ministar zdravlja Zlatibor Lončar sastaće se sutra sa Nenadom Pavlovićem, mladićem koji boluje od teške bolesti krvi, a koji se snimkom na Jutjubu obratio državnom vrhu Srbije, posle čega je reagovao i premijer Aleksandar Vučić. - Ja sam jutros… »
Srbija Će Pomoći Nenadu! Vučić najavio BORBU za zdravlje bolesnog dečaka koji je podigao Balkan na noge (VIDEO)

Srbija Će Pomoći Nenadu! Vučić najavio BORBU za zdravlje bolesnog dečaka koji je podigao Balkan na noge (VIDEO)

Telegraf 24.02.2016
- Naš prioritet je da pomognemo ljudima. Reč je o retkoj bolesti krvi... Troškovi su visoki, to nije problem. Tražimo zakonski način da to izvedemo - rekao je premijer Srbije. Predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da država traži… »

Vesti dana »