Povezane vesti

Tijana Ajfon o Dačićevom ‘ponosu’! Političar odgovara: Koga zanima nek proveri!

Tijana Ajfon o Dačićevom ‘ponosu’! Političar odgovara: Koga zanima nek proveri!

Tračara 26.02.2016
Miki Ðuričić šokirao je sve učesnike rijalitija Parovi i sve gledaoce, kada je u prenosu uživo izjavio da mu se Tijana Ajfon poverila kako je imala intimne odnose sa liderom SPS-a i šefom diplomatije Ivicom Dačićem! “Rekla si da Dačić ima… »
Ivica Dačić O Mikiju I Ajfonki: Dno dna srpskog društva! Dođite i lično proverite!

Ivica Dačić O Mikiju I Ajfonki: Dno dna srpskog društva! Dođite i lično proverite!

Kurir 26.02.2016
Srpski šef diplomatije Ivica Dačić rekao je za Kurir da su reči rijaliti zvezde Mikija Ðuričića iz Kupinova da je starleta Tijana Ajfon bila u ljubavnoj vezi s njim, netačne i sramotne, naglasivši da je to „dno dna srpskog društva“. -… »
Miki Đuričić Se Izvinio Dačiću I Nikoliću: Nalupetao sam se svašta, izmišljao sam imena!

Miki Đuričić Se Izvinio Dačiću I Nikoliću: Nalupetao sam se svašta, izmišljao sam imena!

Kurir 26.02.2016
Miki Đuričić izvinio se šefu srpske diplomatije zbog neistina koje je izneo u rijalitiju Parovi. Pčelar iz Kupinova rekao je da je Tijana Ajfon pričala da je imala seks sa ivicom Dačićem i da nije zadovoljna njegovim "ponosom". "Rekla si da… »

Vesti dana »