Povezane vesti
Novi Sad: bilbordi SRS uklonjeni jer su nelegalni
Politika 11.03.2016
NOVI SAD – Bilbordi sa likom predsednika Srpske radikalne stranke Vojislava Šešelja uklonjeni su sa više lokacija u Novom Sadu, u kome je u toku predizborna kampanja. Inspekcija tvrdi da su reklamni objekti nelegalni, a radikali da je reč o „divljačkom… »
SRS: Divljački nasrtaj SNS-a na naše bilborde
RTS 11.03.2016
Srpska radikalna stranka optužila je gradsku vlast u Novom Sadu predvođenu SNS-om za "divljački nasrtaj" na bilborde radikala u glavnom gradu Vojvodine. "Naprednjaci i njihova bratija juče rano ujutru su hitno izdali nenormalnu i bahatu direktivu, da u… »
Radikali: Fizički ćemo braniti skidanje bilborda sa Šešeljevim likom
Radio 021 11.03.2016
Novosadski radikali danas su protestovali zbog uklanjanja nelegalnih bilborda po Novom Sadu, a među mnogima je i predizborni plakat SRS-a sa likom Vojislava Šešelja. Gradski odbor Srpske radikalne stranke je naveo da bi gradska vlast trebalo odmah… »
Vesti dana »

Snažan ciklon donosi vetrovito i nestabilno vreme sa pljuskovima, gradom i olujnim vetrom u Srbiji
Naslovi.ai pre 57 minutajoš 60 povezanih

Tužilaštvo traži pritvor za osumnjičenog da je proneverio 3,5 miliona dinara
RTV pre 42 minutajoš 23 povezane

(VIDEO) Oštećenja od tenkova na ulicama, radnici čiste prašinu: Kako teku pripreme za vojnu paradu
N1 Info pre 7 minutajoš 21 povezana