Povezane vesti
Ustavni sud BiH odbio Radončićevu apelaciju
Al Jazeera 16.03.2016
Lider SBB-a BiH se tereti za ometanje rada pravosuđa i davanje nagrade ili drugog oblika koristi za trgovinu utjecajem. Ustavni sud BiH odbio je kao neosnovanu apelaciju Fahrudina Radončića, delegata u Domu naroda Parlamentarne skupštine Bosne i… »
Radončić se izjasnio da se ne oseća krivim
RTS 16.03.2016
Predsednik Saveza za bolju budućnost Fahrudin Radončić izjasnio se u Sudu Bosne i Hercegovine da se ne oseća krivim za dela koja mu se stavljaju na teret. Prema optužnici Tužilaštva BiH, Fahrudin Radončić se tereti za udruživanje radi činjenja… »
Fahrudin Radončić se izjasnio da nije kriv
N1 Info 16.03.2016
Predsednik Saveza za bolju budućnost Fahrudin Radončić danas je u Sudu Bosne i Hercegovine kazao da se ne oseća krivim za dela koja mu se stavljaju na teret. On se, prema optužnici Tužilaštva BiH, tereti za udruživanje radi činjenja krivičnih… »
Vesti dana »

Opozicija predlaže 'Vladu narodnog poverenja', vlast odgovara: 'Vi nemate ničije poverenje'
BBC News pre 7 satijoš 33 povezane

Kovačević: Dok sam dekan neću pozvati policiju da interveniše protiv studenata, niti ću pokretati disciplinske postupke
Novi magazin pre 19 minutajoš 29 povezanih

Korupcija – zajednički imenilac tragedija u Srbiji i Severnoj Makedoniji
Nova pre 1 satjoš 62 povezane

Ko u Srbiji ima „zvučni top“: Analiza Aleksandra Radića u novom broju Nedeljnika
Nedeljnik pre 11 satijoš 31 povezana