Povezane vesti
"Novače, vreme je za Rolan Garos"
Vesti online 18.03.2016
Na ovogodišnjem Australijan openu, Novak Đoković i Džim Kurijer imali su svoj šou. Poznato je da je Amerikanac fan našeg asa. On smatra da je došao trenutak da Srbin uzme i preostali Grend slem koji mu nedostaje u bogatoj karijeri - Rolan Garos. -… »
Kurijer: Vreme je da Đoković osvoji Rolan Garos
Večernje novosti 18.03.2016
Dvostruki osvajač Rolan Garosa Džimi Kurijer smatra da je došlo vreme da Novak Đoković osvoji jedini gren slem koji mu nedostaje. Legendarni američki teniser Džimi Kurijer poznat je kao veliki simpatizer Novaka Đokovića. Dvostruki osvajač Rolan… »
Vreme Je: Velikan tenisa veruje da će Novak konačno ostvariti jedan san
Sportal blic 18.03.2016
Legendarni teniser Džim Kurijer veruje da će Novak Đoković osvojiti Rolan Garos, jedini grend slem koji mu nedostaje. Foto: RAS Srbija "Apsolutno verujem u to. Forma Rafaela Nadala je drastično pala. Ako se vrati, ko zna, ali čvrsto verujem da je… »
Vesti dana »

Direktor BIA tvrdio da niko nije video zvučni top na protestu, a onda je „dobio“ i slike i snimke i demonstraciju
N1 Info pre 51 minutajoš 34 povezane

Đilas: Podnosimo krivičnu prijavu protiv Vučića i SNS zbog korišćenja zvučnog oružja
Nova pre 7 satijoš 22 povezane

BLOG UŽIVO „RTS kao saučesnik, želimo da se čuje naš glas”: Prosvetari, studenti i đaci protestovali ispred javnog servisa
Nova pre 1 satjoš 31 povezana

Dačić o LRAD: Uređaj koristimo za upozorenje, a zabranjeno je korišćenje u funkciji zvučnog topa
N1 Info pre 6 satijoš 14 povezanih