Povezane vesti

Mitrović na terenu protiv Darušafake?

Mitrović na terenu protiv Darušafake?

Vesti online 26.03.2016
Kkao pišu domaći mediji, kapiten Crvene zvezde Luka Mitrović mogao bi da se nađe na parketu na meču protiv Darušafake u 13. kolu Top 16 faze Evrolige. - Ne bih da planiram, ali možda već protiv Draušafake budem u sastav. Naravno, ta odluka je na… »
Odlične vesti za Zvezdu - Kapiten spreman za povratak!

Odlične vesti za Zvezdu - Kapiten spreman za povratak!

Sportske.net 26.03.2016
Kapiten košarkaša Crvene zvezde Luka Mitrović najavio je povratak u takmičarski pogon. Luka Mitrović je tešku povredu kolena zaradio sredinom oktobra i posle petomesečne pauze, mogao bi konačno da zaigra protiv Darušafake. ''Ne bih da planiram… »
Šraf Koji Je Nedostajao: Zvezda dobija pojačanje za završnicu Evrolige i KLS

Šraf Koji Je Nedostajao: Zvezda dobija pojačanje za završnicu Evrolige i KLS

Hot sport 26.03.2016
U tim mečevima crven-beli tim biće jači za kapitena Luku Mitrovića koji je počeo da trenira sa timom nakon višemesečne pauze zbog povrede kolena. – Pre nego što je ekipa otišla na ova vezana putovanja, odradio sam jedan trening sa timom. Ali… »
Zvezda sa Lukom na Darušafaku: Povreda je prošlost, odluka je na treneru

Zvezda sa Lukom na Darušafaku: Povreda je prošlost, odluka je na treneru

Večernje novosti 26.03.2016
Osećam se sjajno, svestan sam da mi nedostajati kondicije i da je potrebno vreme da dostignem željenu formu. Ali, sada je to lakši i lepši deo - kaže kapiten crveno-belih. Crvena zvezda sa Lukom Mitrovićem u timu juri pobedu vrednu Top 8 protiv… »
Zvezda s Mitrovićem na Darušafaku

Zvezda s Mitrovićem na Darušafaku

Mondo 26.03.2016
Kapiten crveno-belih mogao bi da zaigra u četvrtak posle pet i po meseci pauze. Foto: MN Press Crvena zvezda ne staje, a uoči važnog duela u Top 16 fazi Evrolige protiv Darušafake stigle su odlične vesti. Kapiten Luka Mitrović mogao bi posle duge… »
Luka Mitrović spreman za Darušafaku

Luka Mitrović spreman za Darušafaku

Sportski žurnal 26.03.2016
Dejan Radonjiće je po povratku iz Rusije igračima dao slobodan dan, a kada se budu ponovo okupili na treningu, biće jači za Luku Mitrovića. Kapiten je završio period rehabilitacije i realne su šanse da se već u četvrtak, protiv Darušafake vrati… »
Luka Mitrović šalje poruku: Treneru, spreman sam za Darušafaku

Luka Mitrović šalje poruku: Treneru, spreman sam za Darušafaku

Mozzart sport 26.03.2016
Kapiten Crvene zvezde spreman da se vrati na teren... Vreme je za - Luku Mitrovića. Kapiten košarkaša Crvene zvezde završio je sa tegovima, rehabilitacijom i oporavkom i sada je spreman da se vrati na teren i pomogne ekipi koliko god je to moguće… »

Vesti dana »