Povezane vesti
Samit u SAD: Nuklearne pretnje i teroristi
Press 31.03.2016
U Vašingtonu danas počinje samit o nuklearnoj bezbednosti na kom će prvi put biti održana posebna sesija o sprečavanju terorističkih grupa da se domognu nukleanog materijala. Foto:Tanjug Na ovogodišnjem samitu, delegacije iz više od 50 zemalja… »
Obama Sazvao Samit S Jednom Temom: Kako sprečiti teroriste da se domognu nuklearnog oružja
Kurir 31.03.2016
Delegacije iz više od 50 zemalja razgovaraće o nuklearnim pretnjama i načinima da se one umanje i spreče. "U centru pažnje će biti šira pretnja. Međutim, mogućnost da Islamska država dođe do bilo kakvog nuklearnog materijala mora da se izbegne… »
Vesti dana »

Srbija centar: Policija je nezakonito upotrebila zvučni top, teroristički akt države prema sopstvenom narodu
Glas Šumadije pre 1 satjoš 8 povezanih

Do kritičnog stanja može doći i posle 24 sata: Ovo su najnovije informacije o mladiću povređenom na Trgu Nikole Pašića
Blic pre 4 satijoš 2 povezane

Veliki skup "15. za 15" održan u Beogradu, zbog incidenata studenti završili ranije, tenzije nastavljene do ponoći (VIDEO)
Insajder pre 52 minutajoš 1 povezana

Tramp naredio napade na pobunjenike u Jemenu koje podržava Iran, Huti prijavili devet poginulih
Insajder pre 2 satajoš 1 povezana