Povezane vesti
Prionceza Katarina: Prvi Fiat 500 L za ZC Studenica
Beta video 04.04.2016
KRALJEVO - “Na donatorskoj konferenciji smo uspeli da sakupimo novac za automobile koje ćemo donirati u Srbiji. Vaša bolnica prva dobija donaciju i nadam se da će vam ovaj automobil pomoći da na bolji način rešite problem transporta obolelih od malignih… »
Princeza Katarina poklonila vozilo kraljevačkoj bolnici
RTS 04.04.2016
Opštoj bolnici u Kraljevu NjKV princeza Katarina poklonila je putničko vozilo Fijat 500 l, koje će koristiti Onkološko odeljenje za prevoz pacijenata. Zahvaljujući humanitarnoj organizaciji Lajflajn iz Kanade, koja je pod pokroviteljstvom princeze… »
Kraljevo: Princeza Katarina poklonila automobil “fijat 500L” Opštoj bolnici
Blic 04.04.2016
Princeza Katarina Karađorđević danas je u Kraljevu uručila Opštoj bolnici „Studenica“ putnički automobil „fijat 500L“. Automobil je namenjen prvenstveno za prevoz onkoloških pacijenata kojima je potrebna terapija, a kupljen je zahvaljujući humanitarnoj… »
Vesti dana »

Ministarka Lazarević za RTV: Nećemo direktno uticati na cene, ali ćemo ograničiti marže u celom lancu
RTV pre 27 minutajoš 31 povezana

Studenti i zborovi obeležiće 9 meseci od pada nadstrešnice: Ovo je program
Luftika pre 46 minutajoš 39 povezanih

"Trajan trag u kulturi sećanja": Skupština Novog Sada usvojila inicijativu gradonačelnika Mićina o podizanju spomenika žrtvama pada nadstrešnice
Blic pre 2 satajoš 28 povezanih

Skupština Novog Sada usvojila inicijativu za podizanje spomenika, opozicija napustila sednicu
N1 Info pre 36 minutajoš 25 povezanih