Povezane vesti

Dodik: Sve spremno za otvaranje Ferhadije 7. maja

Dodik: Sve spremno za otvaranje Ferhadije 7. maja

Slobodna Evropa 26.04.2016
Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik posjetio je danas obnovljenu Ferhat-pašinu džamiju u Banja Luci, koja će biti otvorena 7. maja. "Ferhadija je spomenik od izuzetnog kulturno-istorijskog značaja za Banja Luku, kazao je Dodik i istaknuo da su… »
Dodik poklonio ćilime džamiji

Dodik poklonio ćilime džamiji

Alo 26.04.2016
Predsednik Republike Srpske, Milorad Dodik, obišao je Ferhadiju, novoizgrađenu džamiju u Banjaluci i banjalučkom muftiji, efendiji Osmanu Kozliću, poklonio ćilime za džamiju. Ovde sam da izrazim veliko zadovoljstvo što je Ferhadija završena i… »
(Video) Dodik poklonio ćilime za Ferhat-pašinu džamiju!

(Video) Dodik poklonio ćilime za Ferhat-pašinu džamiju!

Kurir 26.04.2016
BANJALUKA - Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik posetio je danas obnovljenu Ferhat-pašinu džamiju u Banjaluci, koja će biti otvorena 7. maja. Dodik je muftiji banjalučkom Osmanu Kozliću poklonio ćilime za novu džamiju. "Jako sam zadovoljan i… »
Dodik poklonio ćilime za džamiju Ferhadiju

Dodik poklonio ćilime za džamiju Ferhadiju

N1 Info 26.04.2016
Predsednik Republike Srpske, Milorad Dodik, obišao je Ferhadiju, novoizgrađenu džamiju u Banjaluci i banjalučkom muftiji, efendiji Osmanu Kozliću, poklonio ćilime za džamiju. "Ovde sam da izrazim veliko zadovoljstvo što je Ferhadija završena i… »
Dodik posjetio obnovljenu džamiju Ferhadiju

Dodik posjetio obnovljenu džamiju Ferhadiju

Al Jazeera 26.04.2016
Predsjednik bh. entiteta Republika Srpska istakao važnost obnove Ferhat-pašine džamije kao kulturnog spomenika i najavio sastanak s turskim premijerom Ahmetom Davutogluom. Predsjednik bh. entiteta Republika Srpska Milorad Dodik i banjalučki muftija… »
Dodik u džamiji: Poklonio ćilime muftiji

Dodik u džamiji: Poklonio ćilime muftiji

Mondo 26.04.2016
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik posetio je danas u Banjaluci obnovljenu Ferhat-pašinu džamiju, koja će biti svečano otvorena 7. maja. Foto: Anadolija/ Gorana Jakovljević Dodik je istakao da je Ferhadija spomenik od izuzetnog… »

Vesti dana »